Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Komfortowe aparatamenty przy Promenadzie w Świnoujścu

Wynajem komfortowego apartamentu przy Promenadzie w Świnoujśiu pozwala mieć wiele atrakcji na wyciągnięcie ręki. Apartamenty oferują nie tylko wyposażenie o wysokim standardzie, ale także widok na morze, a także bliskość popularnych sklepów i restauracji.

Świnoujście to atrakcyjna turystycznie miejscowość ulokowana tuż nad Morzem Bałtyckim. Jest to miasto zlokalizowane na trzech wyspach oferujące rozrywki dla rodzin z dziećmi, par, studentów oraz osób, które szukają miejsca na miłe i spokojne spędzenie urlopu. Właśnie dla nich miasto przygotowało bogatą ofertę komfortowych apartamentów wakacyjnych do wynajęcie ulokowanych tuż przy świnoujskiej Promenadzie.

W serwisie laguna-apartamenty.pl wszyscy mają możliwość zarezerwować apartament wcześniej i dzięki czemu na spokojnie zaplanować wypoczynek nad morzem bez obaw o to, że na miejscu może zabraknąć noclegu.

Komfortowe apartamenty przy Promenadzie

Świnoujska Promenada to malowniczy bulwar biegnący wzdłuż wybrzeża oferujący apartamenty do wynajęcia w Świnoujściu, często ulokowane w uroczych, neosecesyjnych kamieniczkach. W mieście wynajmiecie ponadto domki wczasowe na wyspie Wolin i wyspie Uznam, niedrogie kwatery na studencką kieszeń, pensjonaty, pokoje prywatne i wiele innych opcji do wyboru.

Apartamenty przy Promandzie w Świnoujściu

Wynajęcie wakacyjnego apartamentu przy promenadzie niesie ze sobą wiele korzyści dla wczasowiczów, między innymi bliskość plaży, sklepików, urokliwe miejsce do spacerowania, a także komfortowe ławeczki i dużo zieleni, Promenada w Świnoujściu to także liczne restauracje, bary, lodziarnie, puby oraz najlepsze smażalnie ryb pozwalające delektować się tym przysmakiem tuż przy brzegu morza.

----------------
 • Apartamenty Świnoujście Promenada
 • Apartamenty Świnoujście Centrum
 • Domy wakacyjne na wyspie Wolin
 • Świnoujście – zobacz obiekty
 • Atrakcje w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!