Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Apartamenty w Świnoujściu blisko morza

Szukasz noclegu  w Świnoujściu w bezpośrednim sąsiedztwie promenady i morza? Sprawdź wynajem apartamentów i domków wakacyjnych umiejscowionych wzdłuż pięknej świnoujskiej promenady. Kiedy już znajdziesz dogodny nocleg oddaj się rozrywkowemu życiu w centrum miasta lub spędź leniwy dzień na plaży

Polskie Wybrzeże to popularny kierunek wakacyjnych wypraw, a atrakcyjną miejscowością jest położone na północno-zachodnim krańcu Polski Świnoujście. Nad Bałtyk ciągną nie tylko studenci i pary złaknione piaszczystej plaży i szumu fal, ale także rodziny z dziećmi, osoby z psami oraz single chcący zasmakować nieco nadmorskiego relaksu. Nic zatem dziwnego, że miejscowości takie jak Świnoujście oraz wyspa Wolin cieszą się ogromną popularnością wśród turystów, dla których dostępne są różnorodne apartamenty do wynajęcia oraz noclegi i kwatery, a także domy wakacyjne na wyspie Wolin.

Apartament blisko morza w Świnoujściu

Wynajmując w Świnoujściu apartament blisko morza, na przykład jeden z apartamentów położonych wzdłuż pięknej promenady niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze jest wtedy wszędzie blisko, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu na spacerach na plaże. Dodatkowo są to zazwyczaj miejsca, w których koncentruje się kulturalne i rozrywkowe życia miasteczka . Kolejną zachęta do wynajmu apartamentu blisko morza w Świnoujściu jest bliskość wszystkich zabytków i miejsc historycznych oraz portu Szczecin-Świnoujście. Miejsca, które zaciekawią miłośnika lub miłośniczkę historii nadmorskich polskich miast w Świnoujściu i na wyspie Wolin nie brakuje – są to na przykład Muzeum Rybołówstwa Morskiego na Placu Rybaka oraz dawny Ratusz, a także najwyższa latarnią na polskim wybrzeżu mierząca 64,8 m.

Wynajem apartamentu blisko morza to dużo więcej korzyści

Chcąc skorzystać z tych wszystkich atrakcji najlepiej jest wynająć komfortowy apartament w Świnoujściu blisko morza. Możemy wówczas zapomnieć o mozolnych podróżach z obrzeży miasta, co jest kłopotliwe zwłaszcza dla osób bez samochodu oraz podróżujących z dziećmi. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty apartamentów blisko morza w Świnoujściu i wcześniejszej rezerwacji noclegu przy pomocy naszego serwisu.
 • Apartamenty Świnoujście Promenada
 • Plaża w Świnoujściu
 • Zabytki Świnoujścia
 • Noclegi w Świnoujściu
 • Apartamenty w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!