Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Apartamenty w Międzyzdrojach

Międzyzdroje? Wypoczynek w uzdrowisku czas zacząć!

Marzysz o luksusowych wakacjach? Wybierz Międzyzdroje – uzdrowiskowy kurort nad Bałtykiem, którego uroki od lat doceniają sławy polskiego filmu przybywające co roku na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach!

Międzyzdroje – kwatery prywatne w najwyższym standardzie

Jeśli planujesz ekskluzywny wypoczynek, wcale nie musisz wybierać się daleko. Międzyzdroje to niewielka miejscowość na Pomorzu Zachodnim, która od lat cieszy się statusem uzdrowiska. Jeśli pogoda w Międzyzdrojach i temperatura podczas kapryśnego polskiego lata akurat nie dopisują, możesz skorzystać z kąpieli borowinowych, napić się solanki, a przede wszystkich pooddychać bogatym w jod morskim powietrzem! Apartamenty w Międzyzdrojach gwarantują nie tylko wygodę i bliskość do morza – będziesz do nich chętnie wracał po przyjemnym, ale męczącym zwiedzaniu tej uroczej miejscowości i jej okolic.

Uzdrowisko, w którym nie sposób się nudzić

Rezerwując noclegi w Międzyzdrojach, możesz być pewny, że nie będziesz mógł narzekać na brak atrakcji. W samym centrum kurortu czekają na Ciebie Oceanarium, Planetarium, molo z początku XX wieku, kino i Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Półgodzinny spacer dzieli Cię od Muzeum Przyrodniczego i Pokazowego Stanowiska Żubrów, po drodze możesz zajrzeć na Aleję Gwiazd, na której odciski swoich dłoni uwiecznili ulubieńcu Polaków znani ze srebrnego ekranu. Turyści, którym wciąż mało spacerów, znajdą wyciszenie w urzekającym Parku Zdrojowym im. Fryderyka Chopina otoczonym zabytkowymi willami zdrojowymi.

Wybierasz noclegi w Międzyzdrojach? Przygotuj się na plażę i zaplanuj rejs statkiem!

Nie ma co ukrywać, że wśród turystów miasteczko rozsławił też złocisty piasek pokrywający linię brzegową. Będąc w Międzyzdrojach, wczasy warto spędzić zatem także na czystej i szerokiej plaży, którą dojść możesz do samego Świnoujścia. Plaża w Międzyzdrojach dzieli się na Kąpielisko Zachodnie sięgające 500 m na zachód od mola i na Kąpielisko Wschodnie obejmujące 500 m linii brzegowej na wschód od mola. Przy molo cumują statki, które w szczycie sezonu turystycznego odbywają rejsy wycieczkowe do Świnoujścia i na niemiecką część wyspy Uznam. Możesz skorzystać również z wieczornego rejsu statkiem niedaleko brzegu – plaża i oświetlone, cieszące się nocnym życiem Międzyzdroje wyglądają przepięknie z perspektywy morza.

A może skusisz się na dalszą wycieczkę?

Warto, abyś poznał lepiej Pomorze Zachodnie, skoro wybrałeś wypoczynek w Międzyzdrojach. Noclegi w Międzyzdrojach to doskonały punkt startowy na dalsze wycieczki. Możesz na przykład wybrać się do Kamienia Pomorskiego oddalonego w linii prostej o 21 km. Na uwagę zasługuje tam przede wszystkim Osiedle Katedralne z romańsko-gotycką konkatedrą św. Jana Chrzciciela i renesansowym pałacem biskupim, Stare Miasto z gotycką Bramą Wolińską i Wieżą Piastowską, a także Żalnik ze średniowiecznym cmentarzyskiem słowiańskim. Nieco bliżej jest do Świnoujścia, w którym warto zobaczyć chociażby promenadę nadmorską, latarnię i Fort Gerharda. Atrakcji w Świnoujściu nie sposób zwiedzić w jeden dzień, więc może warto zainteresować się co mają do zaoferowania Apartamenty Swinoujście?

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!