Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Wakacje i urlop w Świnoujściu – atrakcje i noclegi

Świnoujście to miasto położone w najbardziej wysuniętej na północny-zachód części Polski. Od zachodu graniczy z Niemcami, a poza tym oferuje regularne połączenia promowe do Szwecji. Nic dziwnego, że urlop i wakacje w Świnoujściu wybierają nie tylko Polacy, ale także Niemcy i Szwedzi. Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd od tego pięknego miasta koniecznie sprawdź ofertę noclegową, które prezentujemy w serwisie laguna-apartamenty.pl.

Planując urlop i wakacje w Świnoujściu warto wcześniej sprawdzić i zarezerwować z wyprzedzeniem najlepsze tanie noclegi i kwatery prywatne Świnoujście. Miasto oferuje ponadto komfortowe apartamenty przy promenadzie przeznaczone dla osób lubiących bardziej luksusowe wnętrza.

Atrakcyjne i komfortowe noclegi w Świnoujściu

W Świnoujściu znajdziecie noclegi odpowiednie dla rodziny z dziećmi, a także obiekty akceptujące obecność zwierząt, dzięki czemu bez problemu zabierzecie na wczasy swojego pupila. Dostępne są zarówno komfortowe apartamentyprzy nadmorskiej promenadzie, jak i kwatery w centrum ora zna obrzeżach miasta.

Specjalnie dla was zebraliśmy bazę kilkuset obiektów oferujących tanie noclegi w popularnych lokalizacjach w Świnoujściu i okolicach, na wyspie Wolin, a także w pobliskich Międzyzdrojach. Świnoujście posiada wiele atrakcji, które sprawią, ze wyjazd tu będzie z pewnością tym niezapomnianym.

Atrakcje Świnoujścia dla dzieci i dorosłych

Miasto przyciąga ciekawym wyspiarskim położeniem oraz zabytkami głównie z okresu XIX wieku, kiedy Niemcy zbudowali tu sporo typowo portowych i nadmorskich obiektów – na przykład latarnią morską (1854 r.); port czy budynki niewielkiej stoczni, która tu funkcjonowała. Świnoujście przez wiele lat miało status uzdrowisko, do którego zjeżdżali kuracjusze z tej części Europy.

Obecnie Świnoujście zachwyca niebanalną panoramą oraz mnogości atrakcji. Mówimy tu nie tylko o zabudowaniach, plaży, ale także o wielu możliwościach aktywnego spędzenia czasu. Warto zadbać o dobre samopoczucie wynajmując z wyprzedzeniem wygodny i tani nocleg w Świnoujściu lub dom wczasowy na pobliskiej wyspie Wolin.

 • Atrakcje Świnoujścia
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Lato w Świnoujściu
 • Apartamenty w Świnoujściu
 • Obiekty w Świnoujściu – apartamenty do wynajęcia
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!