Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Co ciekawego w Świnoujściu? – 5 pomysłów na spędzenie czasu

Jeśli wybierasz się z rodziną do Świnoujścia na pewno nie będziesz się nudził. Jest to jedyne w swoim rodzaju nadmorskie miasto oferujące atrakcje dla młodszych i starszych. To także świetny kierunek dla osób, które chcą spędzić urlop nad morzem tylko we dwoje. Poznajcie 5 rzeczy, które można robić w Świnoujściu.

Przyroda i okolice Świnoujścia

Będąc w Świnoujściu koniecznie należy odwiedzić największy w Polsce Park Zdrojowy, plac edukacji przyrodniczej na wyspie Karsibór, Ptasi rezerwat - Karsiborska Kępa oraz Rezerwat Karsiborskie Paprocie. Zachęcamy także do wynajęcia rowerów i wybrania się na przejażdżkę po wyspach. Chcesz mieszkać bliżej przyrody? Sprawdź domy wakacyjne na wyspie Wolin.

Historia i zabytki w Świnoujściu

Miasto słynie z zabytków XIX-wiecznych związanych z przemysłem morskim, ale nie brakuje także ładnych zabudować miejskich. Odwiedzając Świnoujście warto zwiedzić stary cmentarz oraz XVI-wieczny kościółek w Karsiborze. Możemy także zobaczyć XIX-wieczną stocznię oraz 16-kilomtrową przedwojenną Cesarską Promenadę

Atrakcje dla dzieci w Świnoujściu

Miasto oferuje wiele rozrywek dla najmłodszych. Przy ładnej pogodzie warto pobawić się na plaży i w wodzie, a także na jednym z boisk i placów zabaw umiejscowionych tuż nad brzegiem. Inne atrakcje dla dzieci w Świnoujście to między innymi drewniane miasteczko ze statkiem pirackim, kolejka Świnoujście Express zatrzymująca się w najciekawszych miejscach miasta.

Promy do Szwecji

Prom do Szwecji. Warto wiedzieć, że na tracie Świnoujściu – Ysted lub Świnoujście - Trelleborg w Szwecji w kursują codziennie. W zaledwie 3 godziny możemy znaleźć się na południowym wybrzeży Szwecji i przy okazji urlopu w Świnoujściu odwiedzić także ten skandynawski kraj. Bilet na prom kosztuje dla dorosłej osoby ok. 200 zł.

Centrum i Promenada Świnoujścia

Centrum Świnoujściu oraz zabytkowa Promenada ciągnąca się wzdłuż wybrzeża do dwa serca miasta i chętnie uczęszczane przez turystów okolice. W tej lokalizacji znajdziemy komfortowe apartamenty do wynajęcia oraz liczne sklepiki i restauracje.

 • Apartamenty Świnoujście Promenada
 • Plaża w Świnoujściu
 • Zabytki Świnoujścia
 • Apartamenty Świnoujście Centrum
 • Domy wakacyjne Wyspa Wolin i Międzyzdroje
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!