Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Atrakcje w Międzyzdrojach

Rozrywka w Międzyzdrojach

Każdy, kto odwiedził kiedyś Międzyzdroje, wie najlepiej, że nudzić się tam nie sposób. Przepiękna plaża, molo, zjawiskowe widoki, potężna baza pubów, restauracji i dyskotek – wszystko to sprawia, że turyści zawsze chętnie tam wracają.

Plaża w Międzyzdrojach

Złota plaża, szum fal, ciepły piasek pod stopami... Wylegiwanie się w słońcu na plaży należy do najprzyjemniejszych sposobów wykorzystywania wolnego czasu.

Historia Międzyzdrojów

Nazwa Międzyzdroje kojarzy się przede wszystkim z wczasami i relaksem na plaży. Nic dziwnego, miasto w końcu stanowi cel podróży turystów, spragnionych wypoczynku nad morzem, już od prawie 200 lat!

Zabytki w Międzyzdrojach

Położone na malowniczej wyspie Wolin nadbałtyckie miasto przyciąga miłośników sprzyjającego wypoczynkowi klimatu. Jednak zarówno wilki morskie, jak i plażowe leniwce, znajdą tutaj coś więcej niż wodę, piasek i słońce.

Gastronomia w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to prawdziwy kurort nad Bałtykiem. Miasto budzi się do życia na początku sezonu, a gwar turystów ustaje wraz z końcem ciepłej i słonecznej jesieni…

Międzyzdroje i dzieci

Najmłodsi uwielbiają wypoczywać nad Bałtykiem! Nawet najlepszy plac zabaw nie pokona przeogromnej piaskownicy, jaką w oczach maluchów jest plaża. A do tego jeszcze szum fal i przyjemnie grzejące słońce…

Pogoda w Międzyzdrojach

Wyspiarski charakter regionu, położenie na nabrzeżu i otoczenie nieskazitelnej przyrody Wolińskiego Parku Narodowego sprawiają, że do Międzyzdrojów co roku przyjeżdżają rzesze turystów z Polski i zza granicy.

Noclegi w Międzyzdrojach

Gorące słońce, miękki piasek, przestronna plaża, leżaki, drinki z palemką... To Międzyzdroje - jeden z najpopularniejszych nadbałtyckich kurortów

Apartamenty w Międzyzdrojach

Marzysz o luksusowych wakacjach? Wybierz Międzyzdroje – uzdrowiskowy kurort nad Bałtykiem, którego uroki od lat doceniają sławy polskiego filmu!

Molo w Międzyzdrojach

Wszystkie drogi w Międzyzdrojach prowadzą na… molo. Każdy turysta prędzej czy później trafi na malowniczą plażę, której ukoronowaniem jest ten słynny obiekt.

Woliński Park Narodowy

Wczasy w Międzyzdrojach mogą być doskonałą okazją do świadomego obcowania z naturą. Wystarczy tylko rozejrzeć się uważnie dookoła

Dojazd do Międzyzdrojów

Międzyzdroje to jedna z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Turystów przyciągają piękne widoki, imprezy kulturalne i rozrywkowe

Lato w Międzyzdrojach

Najcieplejsza pora roku to doskonały czas na wylegiwanie się na piaszczystych plażach, spacery wzdłuż wybrzeża i kąpiele w Bałtyku.

Zima w Międzyzdrojach

Wczasy w Międzyzdrojach kojarzą Ci się raczej z gorącym piaskiem, kąpielami w Bałtyku i opalaniem skóry na złocisty brąz

Wakacje i urlop w Międzyzdrojach

Wybierz najlepsze noclegi w Międzyzdrojach! Poznaj miasto nazywane Perłą Bałtyku i znajdź nazwiska wszystkich polskich gwiazd ekranu, które odbiły swoje dłonie w Alei Gwiazd!

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!