Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Atrakcje w Świnoujściu

ROZRYWKA W ŚWINOUJŚCIU

O Świnoujściu mówiono jeszcze do niedawna, że jedna jego część nigdy się nie budzi, a druga nigdy nie zasypia. W ostatnich latach to się zmieniło i dziś życiem tętnią obie części miasta. Nieważne jaką kochasz muzykę i jak lubisz się relaksować, możesz być pewien, że jeśli odwiedzisz to miasto, dobra rozrywka cię nie ominie.

Plaża w Świnoujściu

Świnoujście – magiczne miasto na 44 wyspach
Nazwa miasta Świnoujście wzięła się od rzeki Świny, która uchodzi tutaj do Morza Bałtyckiego. Uzdrowisko jest jedynym w Polsce miastem położonym na 44 wyspach, z których tylko 3 (Wolin, Uznam, Karsibór) są zamieszkane. W Świnoujściu opalać się i lepić babki z piasku można na najszerszej naturalnej plaży w naszym kraju.

Historia Świnoujścia

Ile miast jest położonych na wyspach? A ile z tych miast leży na granicy państw? Jeśli udało ci się kiedykolwiek odwiedzić Świnoujście, to znasz przyjemniej jedno.

Zabytki Świnoujścia

Wczasy w Świnoujściu okażą się interesujące nie tylko dla wielbicieli leniuchowania na plaży czy typowych w nadmorskich kurortach rozrywek.

Gastronomia w Świnoujściu

Świnoujście to miasto o niezwykłej lokalizacji. Jako jedyne w Polsce położone jest na wyspach: 3 większych - Uznam, Wolin i Karsibór oraz 44 małych, niezamieszkanych przez człowieka.

Świnoujście i dzieci

Wakacje rodzinne wymagają doskonałej organizacji, najważniejsze jest, byś wybrał dobrze położony i odpowiedni dla twojej rodziny nocleg (w tym pomogą ci Apartamenty Laguna), a także zaplanował szeroki wachlarz rozrywek dla ciebie i bliskich.

Pogoda w Świnoujściu

Jeśli szukasz w Polsce miejsca o długich, piaszczystych plażach, gdzie możesz cieszyć się słońcem i spokojem, schłodzić stopy w Bałtyku lub skorzystać z wielu miejskich atrakcji turystycznych, to odpowiedź jest tylko jedna - Świnoujście.

Noclegi w Świnoujściu

Dla wielu idealny wyjazd wiąże się z pobytem nad polskim morzem. Miękki piasek, gorąca plaża, ciepła bryza i widoki nie do opisania...

Apartamenty w Świnoujściu

Marzą ci się chwile odpoczynku w oderwaniu od codziennych obowiązków? Wybierz wczasy w Świnoujściu i daj się porwać jego atrakcjom.

Promy do Szwecji ze Świnoujścia

Świnoujście to malownicze miasto, położone w północno-zachodniej Polsce, nad Świną i Morzem Bałtyckim.

Świnoujscie i Niemcy

Świnoujście to miasto o wyjątkowej lokalizacji. Położone jest na trzech większych wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór, a także czterdziestu jeden małych, niezamieszkanych wysepkach.

Dojazd do Świnoujścia

Niezależnie jaki jest twój cel podróży do Świnoujścia, czy planujesz wypoczynek, czy jest to tylko przystanek w podróży biznesowej, najlepiej planowanie podróży zacząć od dokładnego sprawdzenia środków lokomocji, którymi można dojechać do Świnoujścia.

Lato w Świnoujściu

Dawniej w wielu miejscach, nie tylko nad morzem, można było usłyszeć przebój sławiący plaże i wszelakie rozrywki w Kołobrzegu.

Zima w Świnoujściu

Ten, kto nad morze przyjeżdża tylko w szczycie sezonu, naprawdę nie wie, co traci.

Wakacje i urlop w Świnoujściu

Zachwycić się Świnoujściem To nie jest średniowieczne miasto. Jednak Świnoujście zachwyca nietypowym wyspiarskim położeniem oraz zabytkami XIX - wiecznych osiągnięć portowych.

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!