Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Co robić w Świnoujściu kiedy pada

Wyjeżdżając nad polskie morze do Świnoujścia każdy z nas liczy na to, że pogoda będzie łaskawa i obdarzy nas słoneczkiem przez cały nasz urlop. Niestety czasami deszcz lubi spłatać nam figla i jesteśmy zmuszeni zrezygnować z opalania przynajmniej na jeden lub dwa dni. W takich momentach wielu ludzi zastanawia się jaka alternatywa – co robić w Swinoujściu kiedy pada? Zachęcamy do lektury naszego krótkiego poradnika na deszczową pogodę w Świnoujściu.

No i stało się – urlop zaplanowany, wszyscy na miejscu, a deszcz postanowił się właśnie teraz rozpadać. Z zaplanowanego plażowania i wycieczki rowerowej nici – co w zamian? Piękne Świnoujście oferuje wiele rozrywek także na złą pogodę. Plusem jest to, że pogoda w Świnoujściu jest dość łagodna, a średnia temperatura powietrza oraz wody na kąpielisku jest wyższa niż w innych nadmorskich miejscowością Wybrzeża. Niektórym nawet deszcz nie przeszkodzi w realizacji aktywnych planów.

Rozrywki i atrakcje w Świnoujściu kiedy pada

Plażowanie i aktywność na świeżym powietrzu sprawdzają się przy ładnej pogodzie, ale deszcz wcale nie sprawia, że musimy zaszyć się w kawiarni. Zwłaszcza jeśli wynajęliśmy jeden z komfortowych apartamentów w Świnoujściu wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt DVD i TV – ostatecznie przy bardzo złej pogodzie możemy oddać się grom i zabawom z całą rodziną w naszym pokoju, poczytać książkę, a nawet poćwiczyć – nie musimy rezygnować ze sportu. A co robić na mieście?

Starsza młodzież, studenci oraz osoby kochające gwar i zabawę mogą wybrać się do jednego ze świnoujskich klubów lub pubów z ulubioną muzyką. Deszcz to także dobra pora, aby poznać lokalną gastronomię i zwiedzić jedną z tutejszych restauracji lub smażalnię ryb z pysznym regionalnym jedzeniem.

Świnoujście i deszcz – co dla najmłodszych?

Rodziny z dziećmi mogą zabrać swoje pociechy do Sali zabaw Fiku Miku lub do kina. Następnie warto udać się do Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu mieszczącego się w najstarszym budynku w mieście. Można obejrzeć np. wystawę bursztynu, dawne narzędzia połowowe i przyrządy nawigacyjne, modele żaglowców oraz przekrój fauny różnych mórz i oceanów.

 • Atrakcje w Świnoujściu
 • Rozrywka w ŚwinoujściuRozrywka i kluby w Świnoujściu
 • Zabytki w Świnoujściu
 • Noclegi Świnoujście urlop dziećmi
 • Noclegi w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!