Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Dom wczasowy w Świnoujściu wynajem – dlaczego warto?

Wynajęcie domku letniskowego nad morzem to popularna opcja dla turystów planujących urlop w Świnoujściu. Miasto oraz jego okolice – wyspa Wolin czy wyspa Uznam – oferuje turystom bogatą i różnorodną bazę przytulnych domków wczasowych, w których można spędzić przyjemne wczasy we dwoje lub z całą rodziną.

Dlaczego warto wynająć dom letniskowy nad morzem?

Jakie są korzyści wynajęcia domku wczasowego w Świnoujściu i okolicach? Po pierwsze w zależności od ilości osób, które przyjadą cena można znacznie spaść. Jeśli mamy chętną grupę przyjaciół lub rodziny do podzielenia kosztów noclegu, za jedną noc zapłacimy bardzo niewiele, a będziemy mogli wspólnie korzystać ze wszystkich udogodnień domku.

Po drugie wynajęcie domu letniskowego nad morzem to propozycja dla osób, które chciałyby odciąć się od zgiełku centrum miasta i plaży miejskiej. W takim domku można zaszyć się ze znajomymi czy ukochaną osobą bez obaw o głośne sąsiedztwo, jak to często ma miejsce w popularnych nadmorskich hotelach. Domek letniskowy daje dużo prywatności i spokoju. Dom wynajem swinoujscie wyspa wolin pozwala cieszyć się większym spokojem i ciszą, a także przyrodą.

Dodatkowo z doświadczenia wiemy, że właściciele takich obiektów chętnie zgadzają się na obecność czworonogów, a wakacje z psem nad morzem to coraz częściej wybierana przez turystów opcja. Nie trzeba dzielić kuchni ani łazienki z innymi gośćmi ośrodka czy hotelu – cały domek do naszej dyspozycji – sprawdź domki letniskowe swinoujscie i okolice.

Wynajęcie domu wczasowego na wyspie Wolin - korzyści

Jeśli planujesz wynajęcie domku poza obszarem ścisłego Świnoujścia polecamy ofertę domów wczasowych na wyspie Wolin. Wolin może pochwalić się urozmaiconym krajobrazem z obszarami nizinnymi, leśnymi, wzgórzem morenowym oraz własnymi klifami o wysokości 80 m – czymś absolutnie wyjątkowym w naszym kraju (sprawdź: dom wynajem swinousjcie wyspa wolin.

Wynajem domu wczasowego w tym pięknym obszarze to opcja dla osób, które lubią spędzać czas na pieszych wędrówkach, rowerowych szlakach oraz chciałyby skorzystać z opcja spływu kajakiem czy zwiedzania pobliskich parków i rezerwatów przyrody. Takie atrakcje z pewnością doceni każdy miłośnik spokoju i nadmorskiej przyrody.

 • Urlop z psem w Świnoujściu
 • Świnoujście dla rodzin z dziećmi
 • Obiekty z parkingiem na posesji
 • Domy wakacyjne na wyspie Wolin
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!