Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Dojazd do Międzyzdrojów

Międzyzdroje – sposoby na szybki i wygodny dojazd

Międzyzdroje to jedna z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Turystów przyciągają piękne widoki, plaża w Międzyzdrojach, kulturalne i rozrywkowe imprezy w Międzyzdrojach, a także eleganckie apartamenty Międzyzdroje i mnóstwo ośrodków rekreacyjnych. Jak dojechać do miasta i poruszać się po okolicy? Przeczytaj kilka przydatnych informacji na ten temat.

Samochodem czy pociągiem?

Wybierając się na wczasy w Międzyzdrojach, najwygodniej jest dojechać samochodem, podziwiając po drodze przepiękne widoki. Węzeł drogowy znajduje się na osiedlu Lubiewo – tam przebiega droga krajowa nr 3 (Szczecin – Świnoujście) oraz rozpoczyna się droga wojewódzka nr 102, która prowadzi do Kołobrzegu. Jeśli wolisz dojazd pociągiem, także bez problemów dotrzesz do Międzyzdrojów, gdzie znajduje się przystanek kolejowy na linii między Szczecinem a przystankiem Dąbie-Świnoujście. Z ulicy Kolejowej łatwo natomiast dostać się do kwater prywatnych Międzyzdroje lub innego miejsca oferującego noclegi - umożliwiają to taksówki, busy lub minibusy.

Opcja dla wygodnych, czyli samolot

Jeśli lubisz podróżować w przestworzach, być może skusisz się na podróż samolotem. Niewiele ponad 60 kilometrów od Międzyzdrojów znajduje się Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, do którego można dostać się z Warszawy – podróż trwa 1 h 20 min. Stąd w około godzinę dotrzesz do miejsca docelowego. Jeszcze bliżej, jednak po niemieckiej stronie, znajduje się Port Lotniczy Heringsdorf, dokąd można dolecieć z Warszawy. Odległość między lotniskiem a Międzyzdrojami wynosi tylko 25 kilometrów. Od strony niemieckiej łatwo dostać się do Międzyzdrojów promem, na przykład Adler Schiffe, który oferuje codzienne połączenia nie tylko z Heringsdorfu, ale też z pobliskich miast Ahlbeck i Bansin. Jeśli dodatkowo dopisuje pogoda, podróż promem może okazać się naprawdę wyjątkowa!

Transport lokalny w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to sposób na wygodne wczasy – gwarantuje je także komunikacja miejska linią autobusową nr 10, która kursuje między Międzyzdrojami a Świnoujściem. Łatwy transport po okolicach zapewnia także PKS oraz małe, prywatne firmy przewozowe. Wolisz poruszać się jednośladem? Nie ma problemu. Trasy rowerowe prowadzą przez miasto lub do bardziej oddalonych miejscowości. To nie tylko doskonały sposób na poznanie okolicy, ale też aktywny odpoczynek. Po drodze warto zrobić kilka przystanków i pozwiedzać ciekawe atrakcje w Międzyzdrojach i obiekty architektoniczne, których w okolicach jest całe mnóstwo.

Międzyzdroje – noclegi to podstawa!

O jakości wczasów w dużej mierze decyduje dobre zakwaterowanie. Nawet gdy temperatura spada, można miło spędzić czas w przyjemnym miejscu. Ciepłą atmosferę zapewniają Apartamenty Laguna – tutaj na pewno wypoczniesz po podróży i przekonasz się, dlaczego noclegi w Międzyzdrojach to miejsce, w którym warto wypoczywać przez cały rok.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!