Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Dojazd do Świnoujścia

Jak dojechać do Swinoujscia?

Niezależnie jaki jest twój cel podróży do Świnoujścia, czy planujesz wypoczynek, czy jest to tylko przystanek w podróży biznesowej, najlepiej planowanie podróży zacząć od dokładnego sprawdzenia środków lokomocji, którymi można dojechać do Świnoujścia.

Dojazd do Świnoujścia pociągiem

Do Świnoujścia można dostać się z każdego miasta Polski korzystając z pociągów. Specyficzny układ Świnoujścia sprawia, że pociągiem do centrum miasta można dojechać z dwóch stron. Dworzec PKP znajduje się po prawej stronie miasta, na wyspie Wolin; żeby dostać się do centrum miasta na wyspie Uznam, trzeba skorzystać z przeprawy promem. Do centrum można dojechać również od strony Niemiec. Niemiecka kolej UBB ma swoją stację przy ulicy 11 Listopada. Stwarza to możliwość dogodnego połączenia z innymi niemieckimi miastami, z czego chętnie korzystają nasi goście wybierający noclegi Świnoujście.

Przeprawa promowa w mieście i na morzu

W Świnoujściu dla właścicieli samochodów podróżujących miedzy wyspami, na których leży miasto jest uruchomiona przeprawa promowa. Promy kursują na liniach Świnoujście – Warszów oraz Centrum. Są one dostępne dla wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych o masie do 3 ton. Gdy pogoda w Swinoujscu nie dopisze, portu wyruszyć można promem w rejs do krajów Skandynawii oraz do Niemiec. Oferta przewozowa znajduje się na stronach poszczególnych przewoźników.

Połączenia lotnicze ze Świnoujściem

Ciekawe propozycje przewozowe dla turystów

Zabytki w Świnoujściu cieszą się sporą popularnością. W Świnoujściu jest kilka firm, które specjalizują się w przewozach turystów oraz organizowaniu wycieczek ze zwiedzaniem zabytków. Ciekawą propozycją jest również przejażdżka dorożką oraz rejsy morskie z przewodnikiem, połączone ze zwiedzaniem ciekawych obiektów turystycznych i portu w Świnoujściu.

Atrakcyjna oferta noclegowa Apartamentów Laguna

Kiedy już podejmiesz decyzję o tym jak dojechać do Świnoujścia, warto poszukać dobrego miejsca na nocleg. Laguna Apartamenty Swinoujscie oferują bardzo wysoki komfort. Możesz wybrać cos dla siebie z bogatej oferty kwater, zlokalizowanych w mieście i okolicach. Na szczególną uwagę zasługują Apartamenty Świnoujście blisko morza, gdzie bliskość plaży sprawia, że niezależnie od celu i długości pobytu, możesz wspaniale zrelaksować się i wypocząć w obecności potęgi morza. Sprawdź ofertę noclegową Apartamentów Laguna i ciesz się komfortowym pobytem.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!