Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Gastronomia w Międzyzdrojach

Zasmakuj w nadbałtyckich specjałach

Międzyzdroje to prawdziwy kurort nad Bałtykiem. Miasto budzi się do życia na początku sezonu, a gwar turystów ustaje wraz z końcem ciepłej i słonecznej jesieni… Wynajmij apartamenty w Międzyzdrojach, uzdrowisku nazywanym "Perłą Bałtyku". Poznaj tutejsze atrakcje i niecodzienne smaki!

Letnie knajpki, hotelowe restauracje i smażalnie ryb

Kiedy decydujesz się na wynajęcie w Międzyzdrojach kwater prywatnych dla siebie i swoich przyjaciół, nie musisz martwić się nawet o smakowite posiłki. Restauracje przy miejscach noclegowych w Międzyzdrojach serwują znakomite dania w atrakcyjnych cenach, a restauracja przy jednym z hoteli okaże się idealna, jeśli zaplanujesz romantyczną kolację z ukochaną. Kiedy kapryśna letnia pogoda nad morzem zniweczy Twoje plany długiego plażowania, wstąp na świeżo złowioną rybę do jednej z licznych smażalni. W karcie dań znajdziesz nie tylko dorsza, solę czy halibuta, ale też tak egzotyczne dla nas gatunki ryb, jak chociażby rekin.

Międzyzdroje – wczasy z typowymi letnimi przysmakami

Dorośli i dzieci uwielbiają kręcone lody i gofry z bitą śmietaną. Kto nie pałaszował ze smakiem tych nadbałtyckich specjałów, ten nie wie, co traci. Najwięcej knajpek serwujących takie słodkości znajdziesz w okolicy molo w Międzyzdrojach i wzdłuż najbardziej gwarnych ulic kurortu. Kiedy wybierasz noclegi w Międzyzdrojach, weź pod uwagę także okoliczne knajpki. Jednego dnia możesz w pizzerii zamówić ulubione włoskie danie z owocami morza, kolejnego zjeść przy molo zupę gulaszową, a żegnając się z Bałtykiem, skosztować kuchni staropolskiej w jednej z ekskluzywnych restauracji przy hotelu.

Prawdziwa uczta przez cały rok

Choć Międzyzdroje nie są duże, to w sezonie zamieniają się w nadmorski kurort. I to pod każdym względem! Nawet osoby o wyjątkowo wrażliwych kubkach smakowych będą zachwycone bogatą ofertą uzdrowiska. Poza sezonem większość letnich knajpek w okolicy mola jest zamknięta, ale zimą nawet pogoda w Międzyzdrojach zachęca do zjedzenia ciepłego posiłku w całorocznej smażalni ryb czy pizzerii urządzonej w klimacie amerykańskim.

Zrób sobie smakowitą przerwę od zwiedzania

Ta część polskiego wybrzeża jest pełna atrakcji. Szeroka plaża w Miedzyzdrojach pokryta złocistym piaskiem, malownicze wydmy oddzielające linię nabrzeża od Międzyzdrojów czy Park Zdrojowy sprawiają, że turyści chętnie wynajmują w Międzyzdrojach kwatery. Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach będzie dobrym miejscem do spacerów – może nawet spotkasz swojego ulubionego aktora? Wybierz się też na dłuższy spacer do Pokazowej Zagrody Żubrów i Muzeum Przyrodniczego, by przekonać się co ma do zaoferowania Woliński Park Narodowy. Spotkasz tam też niejedną knajpkę, które serwuje turystom niebywałe pyszności. Na coś słodkiego zatrzymaj się w jednej z kawiarni tuż przy wejściu na molo, świeżą rybę skosztuj w smażalni z widokiem na Bałtyk, a delektując się gofrem, zmierzaj na plażę, żeby złapać jeszcze trochę słońca. Kiedy głód zaspokoisz już letnimi specjałami, nie zapomnij o wizycie w Gabinecie Figur Woskowych, Oceanarium i Planetarium.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!