Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście - apartamenty wakacyjne blisko plaży

Czy jest coś piękniejszego niż widok plaży z okna i szum morza dochodzący do uszu o poranku? Z pewnością nie! Planując wakacyjny urlop nad morzem warto rozejrzeć się na wynajęciem apartamentu blisko plaży i cieszyć się bliskością morza oraz piaszczystej plaży, do na którą pobiegniemy prosto z naszego lokum.

Wynajem apartamentu w Świnoujścia blisko plaży

Świnoujska plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, a co ciekawe – regularnie poszerza się na skutek cofania się morza. Umożliwia to niezliczone formy spędzania wolnego czasu na plaży, której okolice zostały zaadaptowane na atrakcje dla turystów. A tych w Świnoujściu nie brakuje bliskość granicy z Niemcami oraz oferta regularnych kursów promowych do Szwecji sprawia, że Świnoujście jest chętnie odwiedzane nie tylko przez Polaków, ale także naszych sąsiadów. Sprawdź komfortowe apartamenty w Świnoujściu blisko plaży.

W okolicach plaży znajduje się malowniczy przedwojenna promenada stworzona dla leniwych spacerów. Dodatkowo Świnoujście ma status uzdrowiska, dlatego chętnie przybywają tu kuracjusze korzystający z nadmorskiego powietrza oraz często ładnej pogody. Morze Bałtyckie przy Świnoujściu ma łagodne zejście oraz piaszczyste nadbrzeże, dzięki czemu jest to idealne miejsce do plażowania i kąpania się, także dla dzieci. Przy plaży zbudowane liczne boiska do gry w piłkę, place zabaw i inne atrakcje dla najmłodszych.

Komfortowe pokoje i apartamenty wakacyjne przy plaży

Niewątpliwe decyzja o wynajęciu wakacyjnego apartamentu blisko plaży w Świnoujściu niecie ze sobą wiele korzyści. W naszym serwisie znajdziecie bogatą bazę obiektów oferujących komfortowe kwatery o wysokim standardzie zlokalizowane w budynkach i apartamentowcach mieszczących się blisko plaży. Poza doskonałym wyposażeniem 9sprzty AGD, pralka, WiFi, odtwarzacz DVD, telewizor itd.) apartamenty do wynajęcia blisko plaży w Świnoujściu zapewnia wspaniały widok, a prosto po wyjściu z budynku można będzie zbiec na piaszczystą plażę i cieszyć się swoim urlopem w Świnoujściu.

 • Apartamenty Świnoujście blisko morza
 • Plaża w Świnoujściu
 • Zabytki Świnoujścia
 • Noclegi w Świnoujściu
 • Obiekty z parkingiem na posesji
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!