Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Lato w Międzyzdrojach

"Lato, lato, lato czeka!"

Najcieplejsza pora roku to doskonały czas na wylegiwanie się na piaszczystych plażach, spacery wzdłuż wybrzeża i kąpiele w Bałtyku. Chociaż temperatura polskiego morza potrafi przyprawić o ciarki, to wczasy w Międzyzdrojach z łatwością Cię rozgrzeją!

Wystaw twarz do słońca

Najlepszym przyjacielem letniego leniuchowania jest słońce. Wyjazd nad Bałtyk ma pozostawić na skórze pamiątkę w postaci pięknej opalenizny. Nikt przecież nie ma ochoty na deszczową aurę. Letnia pogoda w Międzyzdrojach jest łaskawa dla odpoczywających. Przeważają słoneczne dni, a średnia temperatura oscyluje wokół zadowalających 20 stopni Celsjusza. Również woda w tych rejonach morza, średnio 17 stopniami, zachęca do kąpieli. Chociaż niekiedy pogoda bywa tu kapryśna i zmienna, to jednak letnie słońce wiedzie w mieście prym. Dlatego tak wiele osób lubi wracać tu co rok doceniając komfort, jaki dają apartamenty Międzyzdroje.

Na plaży w Międzyzdrojach nie tylko się leżakuje

Leżąc na leżaku i opalając ciało na złocisty brąz, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy krajobraz roztaczający się z plaży. Klifowe wybrzeże, lasy i molo - duma i symbol miasta. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze wokół plaży nie trzeba odchodzić daleko od ręcznika, żeby zaspokoić mały głód lub pragnienie. W niedalekiej okolicy brzegu morza łatwo również znaleźć noclegi w Międzyzdrojach. Dla tych, którzy lubią opalać się w ruchu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych lub zagrania w piłkę plażową. Dzieciaki mogą beztrosko poskakać na trampolinach albo skorzystać z licznych zjeżdżalni i placów zabaw.

Spacerem po Międzyzdrojach

Po długim dniu na plaży można wybrać się na spacer po mieście. Jeżeli korzystasz z kwater prywatnych w Międzyzdrojach, to na pewno w pobliżu znajdziesz ciekawe miejsce do odkrycia. W lecie szczególnie miło jest wieczorową porą pospacerować po molo w Międzyzdrojach, ciesząc się ciepłym rześkim powietrzem. Po przechadzce można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oferowanej przez knajpki z pasażu przed molo lub potańczyć w jednej z popularnych dyskotek. Wygodne noclegi Międzyzdroje zapewniają na szczęście atrakcje w każdej części miasta.

Polskie gwiazdy zakochane w lecie w Międzyzdrojach od dawna

Latem do Międzyzdrojów ściągają największe polskie gwiazdy. Wszystko za sprawą Festiwalu Gwiazd. W letnie dni możesz więc spotkać mnóstwo osób znanych z dużego ekranu, które przybywają tutaj, żeby zostawić odcisk swoich dłoni na słynnej Alei Gwiazd. Ty również możesz poczuć się odrobinę jak gwiazda. wybierając nocleg w apartamentach w Międzyzdrojach. Podczas dokonywania wyboru warto przyjrzeć się np. świetnie zlokalizowanym i wyposażonym Apartamentom Laguna.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!