Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Lato w Świnoujściu

Lato w Świnoujściu

Świnoujście letnim klimatem słynie

Lato, lato w Świnoujściu

Dawniej w wielu miejscach, nie tylko nad morzem, można było usłyszeć przebój sławiący plaże i wszelakie rozrywki w Kołobrzegu. Dziś, to samo należałoby wyśpiewać o Świnoujściu, które w ostatnich latach ulepszyło swoją infrastrukturę turystyczną. Bogate w atrakcje dla przyjezdnych, piaszczyste plaże i ciepły, jak na nadmorskie standardy w Polsce, klimat, powodują, że coraz więcej osób decyduje się na wczasy w Świnoujściu

Lato w Świnoujściu obfite w słońce

Malownicze Świnoujście, położone na 44 wyspach w tym kilkudziesięciu niezamieszkanych, znane jest wśród nadmorskich miejscowości ze stosunkowo stabilnego jak na te okolice klimatu. Zdecydowana przewaga dni ciepłych i słonecznych, nad okresem pełnym deszczu, skutkuje bardzo wysoką średnią temperaturą, która latem wynosi ok 20-21 stopni. Ponadto, średnia opadów oscylująca w okolicy 500mm rocznie, jest bardzo niska. Zbawienny wpływ na pogodę ma ciepły prąd atlantycki, dzięki któremu temperatury są tu wyższe niż w innych nadmorskich kurortach. Lato w Świnoujściu naprawdę sprzyja turystyce, rekreacji i wypoczynkowi w każdym charakterze.

Atrakcje na każdym kroku

Świnoujście, jako miejscowość turystyczna, gwarantuje odwiedzającym nadzwyczajną wprost ilość atrakcji. Miłośnicy zabytków i obiektów znaczących historycznie z pewnością zachwycą się licznymi fortami, Parkiem Zdrojowym z XIX wieku i willami z końca XIX i początku XX wieku. Bardziej aktywni mogą liczyć na rozrywki angażujące fizycznie na plaży i w jej najbliższych okolicach. Warto znaleźć w Świnoujściu kwatery, by zostać tam na dłużej i skorzystać ze wszystkich dostępnych rozrywek.

Opalisz się "na raka"!

Gdy zdecydujesz się opuścić swoje miejsce noclegowe w Świnoujściu, z pewnością musisz udać się na plażę. Najwytrwalsi potrafią niemal do zmroku wygrzewać się w piekącym słońcu i pieczołowicie pracować nad idealną opalenizną. Nawet jeśli nie jesteś amatorem całodziennego leżakowania, podczas zabaw na plaży lub kąpieli w morzu zdążysz się sowicie zarumienić. A naprawdę, ze Świnoujścia nie sposób wrócić bladym!

Świnoujście wciąga

To miejsca ma to do siebie, że chce się tu wracać. Często korzysta się z tych samych hoteli lub kwater prywatnych w Świnoujściu. Warto jednak rozważyć wynajęcie apartamentu w Świnoujściu, jak np. Apartamentów Laguna. Korzystanie z tego rodzaju noclegu daje dużą swobodę wypoczywania, a także gwarancję oddzielenia od sąsiadów, co zwykle szczególnie cenią sobie wczasowicze podczas wakacji w Świnoujściu. Jeśli raz spróbujesz, z pewnością nigdy tego nie zapomnisz, a Świnoujście już zawsze będzie kojarzyło ci się z wypoczynkiem, dobrą zabawą i nadzwyczaj przyjaznym klimatem.

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!