Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Międzyzdroje i dzieci

Planujesz rodzinny wypoczynek nad Bałtykiem? Zabierz dzieci do Międzyzdrojów

Najmłodsi uwielbiają wypoczywać nad Bałtykiem! Nawet najlepszy plac zabaw nie pokona przeogromnej piaskownicy, jaką w oczach maluchów jest plaża. A do tego jeszcze szum fal i przyjemnie grzejące słońce… A atrakcje w Międzyzdrojach nie kończą się wcale na plaży! Razem z rodziną przyjedź na plażę do Międzyzdrojów – kwatery Międzyzdroje już czekają na turystów głodnych wrażeń!

Beztroskie plażowanie – dzieci kochają je najbardziej!

Jeśli słoneczna pogoda w Międzyzdrojach i dość wysoka temperatura pozwalają na spędzanie całych dni na plaży w Międzyzdrojach, najmłodsi wczasowicze czują się jak w raju! Mogą beztrosko przebierać łopatkami w piasku, budując przepiękne zamki, albo na brzegu Bałtyku szukać muszelek i bursztynów. Jako rodzic pamiętaj jednak o posmarowaniu pociechy kremem przeciwsłonecznych z dużym filtrem, przykryciu jego głowy czapeczką i częstym podawaniu wody. Nawet jeśli czujesz orzeźwiająca bryzę morską, wietrzyk może uśpić Twoją czujność! Gdy z nieba leje się żar, przebywajcie na plaży tylko rano i wieczorem, kiedy zachody słońca są szczególnie malownicze. A zdjęcia zrobione na takim tle wyglądają magicznie!

Międzyzdroje – wczasy nie tylko na plaży

Kiedy wynajmujesz apartamenty w Międzyzdrojach, aby latem odpocząć wśród najbliższych, myślisz przede wszystkim o wylegiwaniu się na złocistym piasku, którym zalotnie kusi plaża w Międzyzdrojach. Dzieci, jak to dzieci, pewnie dość szybko znudzą się urokami plaży, upał zachęci też do schowania się w cieniu. A przecież atrakcji dla najmłodszych jest w kurorcie co niemiara! Możecie spojrzeć na morze, przechadzając się po długim na prawie 400 metrów molo w Międzyzdrojach. Aby do niego dojść, trzeba przejść przez ciąg handlowy z licznymi sklepikami i małą gastronomią, której smaki zachwycą pociechy. Lody i gofry to przecież uwielbiane przez dzieci nadbałtyckie pyszności.
Decydując się na noclegi w Międzyzdrojach, zwróć uwagę na lokalizację ośrodka. Warto abyś wybrał np. Apartamenty Laguna blisko Oceanarium, Planetarium albo Zagrody Pokazowej Żubrów i Muzeum Przyrodniczego, czyli kolejnych miejsc, o których maluchy będą opowiadać w przedszkolu i szkole. A może podczas rodzinnego spaceru Promenadą Gwiazd Twoje pociechy znajdą odcisk dłoni Edyty Jungowskiej, której głos czytający książki Astrid Lindgren słuchają z niebywałym zaciekawieniem?

Międzyzdroje – kwatery prywatne, dzięki którym poznacie Pomorze Zachodnie

Gdy wybierasz noclegi w Międzyzdrojach, dajesz swoim dzieciom wyjątkową szansę do poznania tej części Polski. Woliński Park Narodowy nie jest jedyną okazją na połączenie zabawy z nauką! Wybierzcie się na wycieczkę do Świnoujścia i w tamtejszej latarni zacznijcie poznawać wszystkie tego typu obiekty w kraju. Towarzyszyć może Wam specjalny paszport, w którym będziecie zbierać pieczątki potwierdzające wdrapanie się na szczyt kolejnej latarni. W ciągu dwóch lat zbierzcie pięć pieczątek, a otrzymacie Brązową Blizę – Odznakę Turystyczną Miłośnika Latarń. Dla małych globtroterów to prawdziwa gratka!

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!