Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Noclegi w Międzyzdrojach

Gdzie zarezerwować nocleg w Międzyzdrojach?

Gorące słońce, miękki piasek, przestronna plaża w Międzyzdrojach, leżaki, drinki z palemką... To Międzyzdroje - jeden z najpopularniejszych nadbałtyckich kurortów, gdzie chciałbyś w mig przetransportować się po przeczytaniu powyższego opisu. Może jednak najpierw zarezerwujesz noclegi w Międzyzdrojach?

Noclegi Międzyzdroje - duży wybór dla każdego

Jeśli piękna pogoda nie dopisze w każdym dniu Twojego pobytu nad Bałtykiem, w odpowiednim miejscu noclegowym będziesz mógł relaksować się nie mniej niż na plaży. Do dyspozycji znajdziesz przestronne wille, luksusowe apartamenty, przytulne pensjonaty i pokoje gościnne oraz kempingi blisko natury. Tuż po przebudzeniu chciałbyś cieszyć oko widokiem na morze? Międzyzdroje kwatery położone są w różnych miejscach, niektóre w bardzo niewielkiej odległości od plaży i słynnego, niemal 400-metrowego molo w Międzyzdrojach. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej przeglądniesz oferty zakwaterowania w Internecie lub zwrócisz się do organizujących nocleg pośredników.

Wypoczynek na wiele sposobów

A gdy już znajdziesz odpowiadające Twoim potrzebom apartamenty w Międzyzdrojach, możesz cieszyć się wszystkimi atrakcjami położonego na wyspie Wolin miasta. Jeśli temperatura będzie zbyt niska na pływanie i plażowanie, oddaj się relaksowi w jednym z ośrodków odnowy biologicznej - zadbasz nie tylko o ciało, lecz również oczyścisz umysł z trosk dnia codziennego. Relaksująca będzie również przechadzka po mieście, przez parki i zabytkowe dzielnice willowe, aż twoim oczom ukaże się słynna Promenada Gwiazd Międzyzdroje. Planujesz pobyt w Międzyzdrojach na miesiące wakacyjne? Sprawdź, kiedy odbędzie się tegoroczny Festiwal Gwiazd, na który zjadą się największe osobistości polskiej telewizji, kina i muzyki. Poszukaj śladów ulubionych aktorów i piosenkarzy na słynnej alei, zrób pamiątkowe zdjęcia i chłoń nadmorski klimat! Wiesz, że Międzyzdroje to również ostoja stada żubrów? Gdy pogoda w Międzyzdrojach dopisze, zobaczysz je w Zagrodzie Pokazowej Żubrów Wolińskiego Parku Narodowego - oglądane z wysokości zadaszonego tarasu, nie odczują, że ktoś im przeszkadza.

Komfortowe apartamenty Międzyzdroje

Spragniony dalszych wrażeń, związanych z obecnością wybitnych postaci? Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach będzie idealnym rozwiązaniem - będziesz mógł zobaczyć tam podobizny Leonarda da Vinci, Jana Matejki, Salvadora Dali, a nawet filmowego Avatara! Jeśli jednak preferujesz treści edukacyjne, odwiedź ekspozycję Muzeum Przyrodniczego, którego ogród jest siedzibą ptaków drapieżnych: bielika oraz największej polskiej sowy - puchacza. Międzyzdroje wczasy mogą być spędzone na wiele sposobów: aktywnie, wypoczynkowo, rozrywkowo, poznawczo... Podobnie jak w kwestii noclegów, wybór należy do Ciebie. Międzyzdroje kwatery prywatne, a zwłaszcza komfortowe Apartamenty Laguna, zapewniają niewielką odległość do wszystkich najważniejszych atrakcji, a także możliwość błogiego wypoczynku bez wychodzenia za próg.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!