Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Plaża w Międzyzdrojach

Plażowanie w Międzyzdrojach

Złota plaża, szum fal, ciepły piasek pod stopami... Wylegiwanie się w słońcu na plaży należy do najprzyjemniejszych sposobów wykorzystywania wolnego czasu. Z tego względu każdemu zależy na tym, aby plaża, na której chce rozłożyć ręcznik albo po której chce pospacerować, była czysta i atrakcyjna. Plaża w Międzyzdrojach wydaje się zaspokajać wszystkie oczekiwania turystów. Również wygodne noclegi w Międzyzdrojach nie powinny być problemem.

Na plażę marsz! Zachwyć się pięknem natury!

Plaża w Międzyzdrojach przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w Polsce. Niepowtarzalny urok zawdzięcza ona z pewnością atrakcyjnym krajobrazom. Z jednej strony rozpościera się widok na klifowe wzgórza wraz z najwyższym wzniesieniem polskiego wybrzeża - Górą Gosań (93 m n.p.m.). Z drugiej strony Woliński Park Narodowy zachwyca swoją zielenią. Bez wątpienia romantyczną aurę pejzaży wzbogaca sylwetka molo, którą dumnie szczyci się plaża w Międzyzdrojach. Bez względu na to, czy pogoda w Międzyzdrojach dopisuje, spacer po plaży zawsze należy do dobrych pomysłów. Specyficzny mikroklimat Międzyzdrojów ma działanie lecznicze, dlatego podczas przechadzek nie zapomnij głęboko wciągać rześkiego morskiego powietrza w płuca. W rejonie Zatoki Pomorskiej czyste bałtyckie wody cieszą oko.

Nie samym plażowaniem człowiek żyje – atrakcje w Międzyzdrojach

Wczasy w Międzyzdrojach upływające na beztroskim wylegiwaniem się na plaży można urozmaicić przez różne atrakcje, jakie oferuje miasto. Rozbudowana infrastruktura zapewnia turystom coś na ząb, nie zmuszając ich prawie do opuszczania plaży. Na miejscu można zakupić też różne potrzebne do plażowania akcesoria, np. parawan lub dmuchane zabawki dla dzieci. Na atrakcyjność plaży wpływają również różne festiwale odbywające się w Międzyzdrojach. Jednym z nich jest Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, który od lat przyciąga do kurortu masę polskich gwiazd. Dla aktywnych przeznaczone są zawody piłki plażowej, sporty wodne (na plaży znajduje się bogata oferta wypożyczalni sprzętów), a najmłodsi mogą poszaleć na trampolinach i w miasteczkach zabaw.

Po wyczerpującym dniu na plaży... - noclegi Międzyzdroje

Atrakcje w Międzyzdrojach, choć wspaniałe potrafią być wyczerpujące. Wygodne miejsce do odpoczynku po pełnym wrażeń dniu pomaga w pełnym rozkoszowaniu się wolnym czasem. Kwatery w Międzyzdrojach mogą być alternatywą dla standardowych hoteli. Międzyzdroje kwatery prywatne oraz apartamenty to strzał w dziesiątkę. Wybór jest bardzo duży, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciekawą propozycją jest na przykład oferta proponowana przez Apartamenty Laguna. Cudowne widoki nadbałtyckiej plaży w połączeniu z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową zapewnią wszystkim, bez względu na wiek, niezapomniane, wakacyjne chwile.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!