Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Pogoda w Międzyzdrojach

Prognoza pogody dla Międzyzdrojów? Wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat!

Nieskazitelnie zielony Woliński Park Narodowy, wyspiarski charakter regionu i położenie na nabrzeżu sprawiają, że do Międzyzdrojów co roku przyjeżdżają rzesze turystów z Polski i zza granicy. Zarezerwuj już dziś jeden z Apartamentów Laguna i przekonaj się, jak wspaniale działa klimat tego nadbałtyckiego uzdrowiska! Nie zastanawiaj się długo co zobaczyć w Międzyzdrojach – na każdą pogodę znajdą się atrakcje!

Położenie, które stworzyło charakter kurortu

Międzyzdroje leżą u wybrzeży Morza Bałtyckiego, w Zatoce Pomorskiej. Nie da się ukryć, że sporą atrakcją jest również plaża w Międzyzdrojach. Takie otoczenie sprawia, że w uzdrowisku jest szczególnie wilgotno, a pogoda w Międzyzdrojach cechuje się dużą zmiennością, za to powietrze ma bardzo wysokie stężenie drogocennego jodu i soli mineralnych. Najmniej pewną porą roku jest wbrew pozorom nie lato, a wiosna – wówczas dobowe wahania temperatur są najwyższe. Turyści – szczególnie ci, którzy przyjechali nad Bałtyk z południowej Polski – zachwalają wyjątkowo długi dzień. Słońce zachodzi w Międzyzdrojach bowiem godzinę później niż np. w Rzeszowie czy Zakopanem.

Noclegi w Międzyzdrojach – przyjeżdżaj nad Bałtyk, kiedy tylko masz ochotę…

…i nie przejmuj się pogodą! Okolice Międzyzdrojów uważane są za jedno z najłagodniejszych klimatycznie miejsc w naszym kraju. Lata nie są tutaj bardzo upalne, ale za to pełne słońca, a zimy niezwykle łagodne. Nic zatem dziwnego, że niezależnie od temperatury za oknem, do uzdrowiska przyjeżdżają kuracjusze w różnym wieku i z różnych części Europy. Wybierając apartamenty w Międzyzdrojach, możesz liczyć na podreperowanie stanu zdrowia, jeśli narzekasz na układ oddechowy, układ krążenia albo masz problemy skórne.

Międzyzdroje – wczasy z niezapomnianą atmosferą i wyjątkowym klimatem przez cały rok

Twoje wczasy w Międzyzdrojach mogą trwać zaledwie kilka dni, a i tak szybko wrócą Twoje siły witalne i dawna radość! W sezonie Międzyzdroje tętnią życiem, a poza nim przepełniają kuracjuszy i turystów spokojem i uśmiechem. Wyjątkowa aura tego miejsca to nie tylko zasługa gospodarzy, którzy podnajmują w Międzyzdrojach kwatery, ale przede wszystkim nadmorskiego klimatu. Średnia temperatura powietrza w lipcu i sierpniu sięga w Międzyzdrojach zaledwie 20 stopni Celsjusza, a najniższą odnotowuje się w styczniu i lutym – uśredniając, słupek rtęci zatrzymuje się wówczas na poziomie –2 stopni Celsjusza. Przeciętna temperatura wody nie przekracza 17 stopni Celsjusza (w sierpniu) i nie spada poniżej 2 stopni Celsjusza (w lutym). Takie wskazania termometrów czynią kurort wymarzonym miejscem do spędzenia wakacji dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którym żar lejący się z nieba nie jest w smak.

Ciepłe lato i łagodna zima. Którą porę roku lubisz nad Bałtykiem najbardziej?

Wynajmuj apartamenty w Międzyzdrojach w ukochanej porze roku. Planując wypoczynek, pomyśl, na jakie atrakcje w Międzyzdrojach czekasz najbardziej… Jeśli chcesz pospacerować ścieżkami nieodległego Wolińskiego Parku Narodowego, wybierz słoneczną jesień. Jeżeli uwielbiasz wylegiwać się na plaży i zażywać morskiej kąpieli, zarezerwuj noclegi w Międzyzdrojach w sierpniu.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!