Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Promy do Szwecji ze Świnoujścia

Odpoczynek na pełnym morzu

Świnoujście to malownicze miasto, położone w północno-zachodniej Polsce, nad Świną i Morzem Bałtyckim. Lokalizacja jest jego głównym atutem - jako jedyna miejscowość w naszym kraju, Świnoujście rozciąga się na terytorium 3 większych i 41 małych wysp, a kwatery Świnoujście oczarowują różnorodnością. Umiejscowienie miasta również zaprasza do tego, by korzystać z promowych wycieczek do nieodległej Skandynawii.

Zacumuj w szwedzkim porcie!

Promy Świnoujście kursują w wielu kierunkach - najpopularniejszym jest bez wątpienia Szwecja. Promy Szwecja Świnoujście płyną codziennie, a kompletne rozkłady rejsów znaleźć można na stronie wybranego przewoźnika. Świnoujście Ystad prom prowadzi do malowniczego miasta, położonego w południowej Szwecji. W Ystad zobaczysz m.in. zabytkowe drewniane budynki, piękny kościół Maryi Panny ulokowany w centrum czy gotycki kościół św. Piotra. W 2007 roku konsorcjum firm podjęło starania, by połączenie promowe Świnoujście - Ystad realizowane było w ramach unijnego programu "Autostrady Morskie". Promy do Szwecji ze Świnoujścia są doskonałą ofertą dla gości pragnących urozmaicić swoje wakacje.

Może do Trelleborg?

Kiedy nocleg Swinoujscie przestanie ci wystarczać, wybierz się do Trelleborg. Położone w południowej Szwecji miasto dysponuje jednym z największych w całej Skandynawii portów promowych, co już wydaje się być wystarczającym powodem do odbycia wycieczki. Prom Szwecja to niezapomniane wrażenia - dość wspomnieć ciągnącą się w nieskończoność powierzchnię morskiej tafli, w którą można zapatrzeć się w ciągu kilkugodzinnej podróży. Promy trasę Trelleborg Świnoujście pokonują średnio w siedem godzin. Prom do Szwecji cena to pytanie często zadawane przez zwiedzających. Bilet dla dorosłego na linię Świnoujście Ystad lub Świnoujście Trelleborg zakupisz w cenie do 200 złotych. Na trasie Świnoujście Szwecja prom jest najrozsądniejszym rozwiązaniem pod względem czasowym. Poza tym rejsy do Szwecji dostarczają wielu pięknych przeżyć, zwłaszcza, gdy pogoda w Swinoujciu dopisuje!

Dokąd ze Świnoujścia?

Podejmując decyzję o przyjeździe do Świnoujścia, z pewnością nastawiłeś się na zobaczenie miasta. Apartamenty Swinoujście oferują komfort, który pozwala ci wypocząc po wielu dniach zwiedzania. Wydaje ci się, że widziałeś już wszystko? Świnoujście wycieczki to opcja dla ciebie! Przyjeżdżając na Zachodnie Pomorze, odsłoniłeś przed sobą niemal nieograniczone możliwości eksplorowania innych, położonych nad Morzem Bałtyckim krajów. Świnoujście Szwecja prom to nie wszystko! Możesz wybrać również trasę Świnoujście Kopenhaga i zwiedzić stolicę Danii na własną rękę.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!