Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Rozrywka w Międzyzdrojach

Międzyzdroje – gdzie rozrywka goni rozrywkę

Każdy, kto odwiedził kiedyś Międzyzdroje, wie najlepiej, że nudzić się tam nie sposób. Przepiękna plaża, zjawiskowe widoki, potężna baza pubów, restauracji i dyskotek, nie wspominając już o przepięknym molo Międzyzdroje, które jest jednym z symboli miasta – wszystko to sprawia, że turyści zawsze chętnie tam wracają.

Sposób na udane wczasy? Międzyzdroje!

Doroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach rozsławił położone na wyspie Wolin miasto. Ludzie kina, teatru i estrady zjeżdżają się tu zawsze na początku lipca – w tym czasie apartamenty Międzyzdroje goszczą licznych artystów, których przy odrobinie szczęścia można spotkać na plaży, ulicy albo w restauracji. Tradycją jest uwiecznianie przez nich odcisków dłoni i podpisów na Międzyzdrojskiej Alei Gwiazd. Warto uczestniczyć w imprezach towarzyszących festiwalowi – spektakle, koncerty czy spotkania z ciekawymi postaciami dostarczają niezapomnianych wrażeń.
Noclegi w Międzyzdrojach dobrze jest też zamawiać na czas Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej, odbywającego się nieprzerwanie od 1966 roku. To gratka dla melomanów, gdyż muzyka chóralna dostarcza niesamowitych emocji nawet tym, którzy na co dzień słuchają innych gatunków.

Pogoda na muzykę

Muzyczne lato w Międzyzdrojach trwa przez cały lipiec i sierpień. Temperatura rośnie na licznych imprezach plenerowych, galach i festiwalach, nawet, gdy pogoda w Międzyzdrojach nie dopisuje. Posłuchać można i klasyki, i muzyki sakralnej, i popularnych artystów. W październiku miasto przyciąga roztańczonych na Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar miasta Międzyzdroje. Kochasz taniec? Musisz tam być!

Dla aktywnych i kibiców

Kto powiedział, że plaża w Międzyzdrojach jest tylko dla leniwców? Najlepszy wypoczynek to wypoczynek aktywny, dlatego wydarzenia kulturalne przeplatają się ze sportowymi - jeśli nie masz ochoty na udział, zawsze możesz pokibicować. Festiwal Siły, Sprawności i Urody łączy zawody profesjonalne z konkursami dla widzów, gwarantując przy tym kawałek świetnego widowiska. Podobnie zresztą jak Sea and Sky Festival Unity Line - Ogólnopolski Festiwal Kitesurfingu Kite Cup Międzyzdroje, który odbywa się w sierpniu. Ośrodki wypoczynkowe i kwatery prywatne w mieście Międzyzdroje tego miesiąca zapełniają się zresztą fanami sportu, którzy chętnie uczestniczą też w Biegu Śniadaniowym - Mityngu Lekkoatletycznym im. W. Komara i T. Ślusarskiego. O dobrą kondycję możesz też zadbać, chodząc na basen, czy grając w tenisa – to miejsce daje ogrom możliwości!

Miasto wrażeń

Kiedy już znajdziesz dla siebie noclegi w Międzyzdrojach, miasto z pewnością skusi Cię intensywnym życiem nocnym lub w ciągu dnia – atrakcjami kulturalnymi. Koniecznie odwiedź gabinet figur woskowych w Międzyzdrojach, przedstawiających znane osobistości. Poznaj też Woliński Park Narodowy z Zagrodą Pokazową Żubrów i Jeziorem Turkusowym. Wczasy w Międzyzdrojach to gwarantowana rozrywka dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Miasto starannie dba o uaktualnianie kalendarza imprez i wprowadzanie nowości. Apartamenty Laguna troszczą się natomiast o relaksujący i miło spędzony czas w przerwach między imprezami, koncertami i plażowaniem.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!