Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Rozrywka w Świnoujściu

Dobra rozrywka w Świnoujściu dla każdego

O Świnoujściu mówiono jeszcze do niedawna, że jedna jego część nigdy się nie budzi, a druga nigdy nie zasypia. W ostatnich latach to się zmieniło i dziś życiem tętnią obie części miasta. Nieważne jaką kochasz muzykę i jak lubisz się relaksować, możesz być pewien, że jeśli odwiedzisz to miasto, dobra rozrywka cię nie ominie. Apartamenty Swinoujście położone są zarówno w centrum, jak i nad morzem, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie! Czy Świnoujście apartament z widokiem na morze nie brzmi idealnie?

Na poważnie i zabawowo

Kultura przez duże K pojawia się w Świnoujściu wraz z nastaniem sezonu turystycznego, kiedy zjeżdżają się gwiazdy estrady koncertujące przez całe lato w amfiteatrze. Już od połowy czerwca możesz delektować się koncertami muzyki organowej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, w kościele p.w. Chrystusa Króla. Pod koniec lata Świnoujście gości uczestników Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum non Profanum, a z początkiem jesieni we wszystkich salach koncertowych, w kościołach, zamkach i hotelach na terenie wyspy Uznam rozbrzmiewa muzyka jednego z krajów nadbałtyckich. Do połowy listopada trwa organizowany od ponad 20 lat Uznamski Festiwal Muzyczny.

W szalonych rytmach i na luzie

Jeśli kochasz tańczyć, masz szansę zrealizować swoje pasje, włączając się w Szalone Lato Tańca – Dance Yourself. W sierpniu Świnoujście rozbrzmiewa szantami. Piosenki żeglarskie i morskie dobiegają nie tylko ze scen, ale i pokładów żaglowców. Festiwalowi Muzyki Morskiej towarzyszą regaty i wycieczki z udziałem najpiękniejszych polskich i zagranicznych jednostek. Niezmiennie od 1966 na terenie Świnoujścia odbywa się też Festiwal Fama. Przez 2 tygodnie można uczestniczyć w niezwykłych koncertach i warsztatach artystycznych oraz doskonalić swoje umiejętności w ramach interdyscyplinarnych zajęć z pogranicza różnych dziedzin sztuki. Imprezy towarzyszące odbywają się z udziałem gwiazd polskiego filmu oraz scen artystycznych. Festiwalowe koncerty to nie jedyna rozrywka, jaką oferuje Świnoujście. Jeśli masz ochotę zwyczajnie zaszaleć, to warto odwiedzić któryś z licznych klubów muzycznych. Na terenie miasta przez cały rok funkcjonuje też znana z dobrej zabawy dyskoteka. Atrakcją może być także kino objazdowe Orange, które regularnie pojawia się z ciekawymi filmami.

Na ścieżkach rowerowych i plaży

Jeśli zapragniesz odpocząć na chwilę od koncertów i festiwalowej atmosfery, a pogoda w Świnoujściu dopisuje możesz, korzystając z roweru, odwiedzić liczne zabytki ulokowane zarówno po polskiej, jak i niemieckiej stronie miasta. Rowerem dotrzesz wszędzie, bo Świnoujście posiada największą liczbę ścieżek rowerowych w całej Polsce. Możesz też zrelaksować się, uczestnicząc w rozgrywanych każdego dnia meczach piłki plażowej. Plaża w Świnoujściu jest także miejscem widowiskowych zawodów i pokazów kitesurfingowych z udziałem czołowych zawodników z Polski i świata. Zawdzięcza to odpowiednim warunkom wiatrowym. Ta będącą fuzją sportu i dobrej muzyki impreza z każdym rokiem gromadzi wielotysięczne rzesze fanów. W ramach projektu Plaża odbywają się też koncerty, zabawy, sportowe rozgrywki oraz spotkania z gwiazdami telewizji. Po pełnych emocji imprezach odpoczniesz w zaciszu wakacyjnego lokum. Gdy nasi goście myślą - Świnoujście apartamenty przy plaży cisną im się na usta. Świerze powietrze, blisko morza... można się rozmarzyć! Właściwy relaks zapewnią ci Apartamenty Laguna.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!