Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście – urlop nad morzem

Planujesz wakacje nad Bałtykiem, ale nie wiesz, który kierunek wybrać? Która miejscowość nie jest zbyt oblegana przez turystów, ale jednocześnie oferuje piękną plażę, moc atrakcji dla rodziców i dla dzieci, a także atrakcyjną bazę noclegową dla turystów? Poznajcie Świnoujście – unikalne nadmorskie miasto w Polsce.

Planowanie urlopu w Świnoujściu warto zacząć od rozejrzenia się za komfortowym noclegiem i rezerwacji online. Serwis apartamenty-laguna.pl zapewnia znakomitą wyszukiwarkę oferującą tanie noclegi Świnoujście, domów wczasowych na wyspie Wolin i wielu innych kwater w pobliskich lokalizacjach. A co oferuje samo miasto?

Świnoujście – miasto na wyspach

Świnoujście ma absolutnie unikalną lokalizację – na trzech dużych zamieszkałych wyspach (Uznam, Wolin i Karsibór) oraz ponad 40 niezamieszkałych. Pomiędzy wyspami warto poruszać się szlakami rowerowymi – na miejscu można bez problemu wynająć rowery dla całej rodziny, a także zdecydować się na rejs kajakami. Po powrocie warto odpocząć w komfortowych warunkach, które oferują apartamenty swinoujscie.

W związku z tym, ze miasto położone jest w zatoce średnia temperatura wody oraz powietrza jest tu wyższa niż w nadmorskich kurortach położonych nad otwartym morzem. Miłośnicy plażowania i pluskania w morzu mają do dyspozycji szeroką i piaszczystą plażę oraz wiele atrakcji tuż przy brzegu – boiska sportowe i place zabaw. Z koli okolice Świnoujścia oferują wiele parków i miejsc z zachwycającą przyrodą, które można zwiedzić z całą rodziną.

Świnoujście – zabytki i historia

Świnoujście leży tuż obok granicy z Niemcami, a dotrzemy tam, co ciekawe, promenadą! (Sprawdź apartamenty świnoujście promenada). Ponadto codziennie kursują promy do Szwecji. Jeśli znudzi wam się plażowanie w mieście i okolicach znajdziecie wiele budynków wartych odwiedzenia. Świnoujście może pochwalić się oryginalną XIX-wieczną zabudową, na przykład budynkiem XIX-wiecznej stoczki oraz fortyfikacją.

Miasto może pochwalić się najstarszą latarnią morską w Polsce (zlokalizowaną na wyspie Wolin), Muzeum Rybołówstwa Morskiego na Placu Rybaka umiejscowionym w zabytkowym budynku z XIX wieku czy też Twierdza Świnoujście na wyspie Wolin.
 • Apartamenty Świnoujście blisko morza
 • Plaża w Świnoujściu
 • Zabytki Świnoujścia
 • Noclegi w Świnoujściu
 • Apartamenty Świnoujście Centrum
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!