Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście i dzieci

Z dziećmi i dla dzieci

Rodzinne wakacje w Świnoujściu wymagają doskonałej organizacji, najważniejsze jest, byś wybrał dobrze położony i odpowiedni dla twojej rodziny nocleg w Świnoujściu (w tym pomogą ci Apartamenty Laguna), a także zaplanował szeroki wachlarz rozrywek dla ciebie i bliskich.

Na plaży

Świnoujska plaża oferuje wypoczynek tak różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rodziców z dziećmi ucieszy nowoczesna baza ratownicza na płytkim strzeżonym kąpielisku. Rodzinne wczasy nad morzem to nie tylko opalanie się i budowle z piasku. Z dzieckiem młodszym skorzystasz z placu zabaw, ze starszym wypożyczysz kajak lub łódkę albo zagrasz na jednym z plażowych boisk. Dziesięciokilometrowa plaża w Świnoujściu to również miejsce długich spacerów, podczas których twoje pociechy mogą zebrać kolekcję muszli, a po sztormie nawet kawałki bursztynu.

Aktywny maluch i nastolatek

Rodzinne wakacje powinny być rozrywką, ale też uczyć dzieci zdrowego stylu życia. Na szczęście dla ciebie, Świnoujście to nie tylko plaża, o czym przekonasz się, organizując aktywny wypoczynek dla siebie i bliskich. Maluchy możesz zabrać na jeden z wielu placów zabaw, choć zapewne najbardziej ucieszy je drewniane miasteczko ze statkiem pirackim. W razie niepogody dzieci zaprasza sala zabaw Fiku Miku. Ze starszymi dziećmi aktywnie spędzisz czas na boiskach, kortach albo urządzeniach tzw. siłowni zewnętrznej. Jeżeli nabierzecie ochoty na mocniejsze wrażenia, dostarczy ich wam park linowy Bluszcz.
Po takiej dawce emocji na pewno ucieszą was komfortowe apartamenty Swinoujscie, w których możecie odpocząć i nabrać siły na kolejne przygody.

Po ziemi i po wodzie

Miasto na wyspach to raj dla rodzin, które chcą aktywnie spędzać czas, wędrować i zwiedzać. Możesz zorganizować wczasy rodzinne na szlakach pieszych, rowerowych i kajakowych. Nie musisz zabierać własnego sprzętu, w Świnoujściu wypożyczysz i rowery, i kajaki. Jeżeli preferujecie wycieczki rowerowe, do waszej dyspozycji pozostają liczne szlaki rowerowe, m.in. szlak rowerowy "Dookoła wyspy Karsibór" czy szlak "Świdny las" (ok. 28 km). Jeżeli jesteś rodzicem nastolatków, możesz im zaproponować spływ kajakowy, szlak "44" w delcie Starej Świny prowadzący między licznymi wysepkami. Niezapomniana przygoda gwarantowana. Dla dzieci przyjemną niespodzianką będzie wycieczka zielonym pociągiem. Trasa kolejki Świnoujście Express uwzględnia najciekawsze miejsca w mieście. Do waszej dyspozycji pozostają też statki wycieczkowe – a wybór macie niemały: rejs wodolotem, katamaranem, tramwajem wodnym, statkiem pirackim... Być może podczas jednego z rejsów w morze zobaczycie z pokładu swoje apartamenty świnoujście blisko morza?

Baw i ucz

Zabytki, w które obfituje Świnoujście, a także jego położenie poszerzą horyzonty twoich potomków. Twierdzę na wyspach możecie poznawać indywidualnie lub skorzystać z oferty zwiedzania zorganizowanego czterokilometrową ścieżka dydaktyczną, czyli "Szlakiem fortyfikacyjnym". Równie fascynująca jest przyroda, z którą możesz zapoznać latorośle – czeka na was największy w Polsce Park Zdrojowy, plac edukacji przyrodniczej na wyspie Karsibór, Ptasi rezerwat - Karsiborska Kępa oraz Rezerwat Karsiborskie Paprocie.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!