Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujscie i Niemcy

Świnoujście - miasto na pograniczu

Świnoujście to miasto o wyjątkowej lokalizacji, nic więc dziwnego, że kwatery Świnoujście oczarowują różnorodnością. Miasto położone jest na trzech większych wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór, a także czterdziestu jeden małych, niezamieszkanych wysepkach. Świnoujście graniczy bezpośrednio z niemieckim powiatem Vorpommern-Greifswald, a większa część terytorium wyspy Uznam należy do naszego zachodniego sąsiada.

Odwiedziny w Niemczech

Położenie Świnoujście Uznam zachęca do częstych wizyt na terenie Niemiec, zwłaszcza, gdy pogoda w Swinoujsciu dopisze. Między dwoma państwami kursują różnego rodzaju autobusy Niemcy Polska. W niemieckiej części wyspy znajduje się Park Natury Wyspa Uznam, w którego skład wchodzi 9 rezerwatów. Można tu zobaczyć m.in.: torfowiska, pastwisko z suchoroślami, słone łąki i wydmy, klify porośnięte buczyną, a także kolonie mewy śmieszki, rybitwy zwyczajnej i innych ptaków morskich. Autokar Niemcy Polska to najlepszy sposób na przedostanie się na niemiecką stronę wyspy Uznam. Na wycieczkę do Niemczech decyduje się wielu wybierających noclegi Świnoujście turystów, ale także mieszkańców Wybrzeża. Autokary Niemcy kursują w Świnoujściu pod znakiem Linii Europejskiej, przemierzając granicę Niemcy - Polska kilka razy dziennie. W autokarze płacić można w euro i złotówkach.

Ze Świnoujścia do Skandynawii

Promy do Szwecji ze Świnoujścia są doskonałą ofertą dla gości pragnących urozmaicić swoje wakacje. Turyści często pytają o prom do Karlskrony - najbliższy odpływa jednak z Gdyni. Ze Świnoujścia można dostać się promem bezpośrednio do Ystad - urokliwego miasteczka, położonego w południowej Szwecji. Promy Polska Szwecja dają możliwość wzbogacenia wyjazdu do Świnoujścia o piękne doświadczenia, związane ze zwiedzaniem Skandynawii. Bo skoro już jesteś nad Bałtykiem, dlaczego nie zdecydować się na przejażdżkę promem i dodanie szwedzkich atrakcji turystycznych do swojego planu? Prom Skandynawia gwarantuje niezapomniane przeżycia na morzu!

Świnoujście - miasto pełne atrakcji

Każdy, kto przyjeżdża do miasta położonego na kilkudziesięciu wyspach, najpierw zapoznaje się z najważniejszymi atrakcjami. Nie był naprawdę w Świnoujściu ten, kto nie widział ponad 64-metrowej latarni morskiej, uznanej za najwyższą nad Bałtykiem. Świnoujście wyspa Uznam również ma wiele do zaoferowania. Autokarem Niemcy Polska można przedostać się na niemiecką stronę, by zwiedzić malowniczy Park Natury Wyspa Uznam. O wrażeniach z całego pobytu w dużej mierze decydują również noclegi. Tych w Świnoujściu wiele. Hotele, apartamenty, schroniska, pensjonaty - każdy wybiera według własnych potrzeb. Laguna Apartamenty Swinoujscie oferują bardzo wysoki komfort. Zarówno globtroterzy, jak i biznesmeni czy rodziny z dziećmi poczują się w nich wygodnie i przytulnie. Świnoujście to wyjątkowe miasto - chyba nie trzeba więcej argumentów, by je odwiedzić?

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!