Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście – atrakcje dla dzieci nad morzem

Wczasy z dziećmi nad morzem? To świetny pomysł! Musisz tylko pomyśleć o wcześniejszym zarezerwowaniu komfortowego noclegu oraz rozrywkach – dzieciaki przecież nie lubią się nudzić. Dobrym kierunkiem wyjazdu będzie piękne i unikalne Świnoujście – oferuje piaszczystą plażę, wiele zabytków i zabaw dla najmłodszych.

Świnoujście i okolice – pomysły na spędzenie czasu z najmłodszymi

W Świnoujściu nie brakuje atrakcji dla dzieci, które mogą spożytkować nadmiar energii nie tylko pluskając się w morzu i budując fortece z piasku. Szeroka i piaszczysta plaża Świnoujścia została zaadaptowana na wiele obiektów przeznaczonych dla najmłodszych – są to liczne boiska i place zabaw. Warto rozejrzeć się za apartamentem przy świnoujskiej Promenadzie.

Starsze dzieci można ponadto zabrać na przejażdżkę rowerem po pięknej wyspie Wolin lub na kajaki. Na miejscu bez problemu wynajmiecie rowery dla całej rodziny – sprawdź koniecznie ofertę przygotowanych szlaków rowerowych, na przykład szlak "Dookoła wyspy Karsibór" czy szlak „Świdny las". Wszystkie najważniejsze wyspy Świnoujścia – Wolin, Uznam, Karsibór – oferują także miejsca zachwycające przyrodą. Znajdziecie tutaj np. wygodne domy wakacyjne wyspa Wolin. Zabierz dzieci na przykład do największego w Polsce Parku Zdrojowego. Do dyspozycji turystów jest także plac edukacji przyrodniczej na wyspie Karsibór, Ptasi rezerwat – Karsiborska Kępa oraz Rezerwat Karsiborskie Paprocie. Takie miejsca z pewnością zachwycą nie tylko dzieci, ale również rodziców.

Gdzie wyskoczyć a dziećmi – Świnoujście i okolice

Dla dzieci miasto przygotowało także inne rozrywki na przykład drewniane miasteczko ze statkiem pirackim, sala zabaw Fiku Miku, a także park linowy Bluszcz. Dodatkowo do dyspozycji jest także zielony pociąg Świnoujście Express, które wiezie podróżnych po najciekawszych obiektach w mieście. Można ponadto udać się na zorganizowaną czterokilometrową wycieczkę dydaktyczną „Szlakiem fortyfikacyjnym"

Jeśli znudzi się wam zwiedzanie miasta i zabawy na plaży wybierzcie się w rejs statkiem wycieczkowym. W Świnoujściu można przepłynąć się np. katamaranem, tramwajem wodnym, wodolotem czy statkiem pirackim

 • Noclegi w Świnoujściu
 • Urlop z psem na wyspie Wolin
 • Obiekty z parkingiem na posesji
 • Świnoujście dla rodzin z dziećmi
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!