Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście Z Dziećmi – jak zaplanować rodzinne wakacje nad morzem

Planujesz urlop nad morzem w rodzinnym gronie? Sprawdź tanie noclegi dla rodzin z dziećmi w pięknym Świnoujściu. To miasto o wielu obliczach, które oferuje znakomitą bazę noclegową oraz moc atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. Wakacje z dziećmi nad morzem warto zaplanować wcześniej − zobacz co oferuje Świnoujście.

Nocleg Świnoujście z dziećmi

Świnoujście to piękne miasto oferujące moc atrakcji dla rodziców i ich dzieci. Planowanie urlopu na morzem z dziećmi warto zacząć już wiosną, a nawet późną zimą. Dzięki temu uda Ci się znaleźć najlepszy nocleg w dogodnej lokalizacji dopasowany do potrzeb całej rodziny, a nawet psa (jak cała rodzina to cała).

Kiedy już zarezerwujesz dogodny nocleg na czas urlopu w Świnoujściuwarto sprawdzić, jakie atrakcji oferuje miasto. Przede wszystkim jest to szeroka piaszczysta plaża, która przy dobrej pogodzie może stać się miejscem całodziennego opalania, kąpania i zabaw dla najmłodszych. Plaża w Świnoujściu posiada całą ofertę rozrywek dla najmłodszych i ich aktywnych rodziców – na przykład wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz nabrzeżne boiska do gry w piłkę. Dzieciakom ponadto z pewnością spodoba się drewniane miasteczko ze statkiem pirackim oraz sala zabaw Fiku Miku (gdyby trzeba było schronić się gdzieś od deszczu).

Świnoujście dla dzieci – atrakcje i zabytki

Świnoujście oferuje ponadto moc wrażeń w parku linowym Bluszcz, a także liczne szlaki rowerowe oraz możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym, co z pewnością spodoba się starszej młodzieży. Atrakcje Świnoujścia dla najmłodszych to ponadto oferta rejsów statkami wodnymi, Park Zdrojowy, Ptasi rezerwat oraz Rezerwat Karsiborskie Paprocie.

Kolejnym pomysłem na aktywne spędzanie czasu w Świnoujściu z dziećmi są zabytki ulokowane w centrum miasta oraz na pobrzeżach. Najlepszą bazą wypadową będzie apartament w centrum Świnoujścialub dom wczasowy na wyspie Wolin.

 • Noclegi Świnoujście Z Dziećmi
 • Atrakcje dla dzieci w Świnoujściu
 • Apartamenty w Świnoujściu blisko morza
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Urlop z psem Międzyzdroje i wyspa Wolin
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!