Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Tani urlop i noclegi w Świnoujściu

Czy tanie apartamenty w Świnoujściu są możliwe? Być może w to nie wierzysz, ale tak – przy pomocy zwykłej wyszukiwarki internetowej zajdziesz zarówno kwatery i tanie noclegi prywatne w Świnoujściu, jak i apartamenty z basenem. Wybór dostępnych ofert jest naprawdę ogromny.

Planujesz wynajęcie taniego noclegu nad morzem? Koniecznie rozważ wcześniejszą rezerwację noclegu w Świnoujściu. Miasto oferuje wspaniałe rodzinne apartamenty do wynajęcia oraz tanie noclegi na studencką kieszeń. W sezonie jest to wymarzony kierunek dla miłośników wodnych atrakcji i urody polskiego morza, a poza sezonem miasto oferuje moc atrakcji turystycznych oraz noclegi w dużo niższych cenach.

Wybierz tanią kwaterę w pięknym Świnoujściu

Dlaczego warto pojechać na urlop do Świnoujścia? Przede wszystkim jest to piękne polskie miasto o długiej i bogatej historii. Wciąż nie jest to bardzo popularny kierunek turystyczny w Polsce, dlatego miłośnicy spokojniejszych miejsc znajdą tu swoją oazę i przyjemniej spędzą urlop. Kwatery Świnoujście i noclegi prywatne w Świnoujściu to bogata oferta noclegów dopasowanych do różnorodnych potrzeb i możliwości finansowych. Świnoujście jest miastem wyjątkowym pod wieloma względami: po pierwsze jest to jedyne miasto w Polsce położone na trzech dużych wyspach – Uznam, Wolin i Karsibór oraz kilkudziesięciu mniejszych, co sprawia, że panorama Świnoujścia jest nie do podrobienia. Po drugie jest najdalej wysunięte na północy zachód miasto w Polsce, a po trzecie – dzięki powierzchni wód 106 km2 Świnoujście jest jednym z największych pod względem obszaru miast w Polsce.

Miasto z bogatą ofertą turystyczną

Korzenie miasta sięgają początków polskiej państwowości, o czym świadczą bogate i liczne znaleziska archeologiczne. W XIX wieku miasto miało status najpierw kurortu, a później uzdrowiska dzięki odkryciu źródeł solanki i borowiny. Do wyboru jest wiele atrakcji w Świnoujściu. Jedną z nich jest zespół portowy Świnoujście-Szczecin, a także szeroka plaża i dość płytkie kąpielisko idealne dla rekreacji rodzin z dziećmi.
 • Noclegi Świnoujście i Wyspa Uznam
 • Apartamenty w Świnoujściu w centrum
 • Domki letniskowe Międzyzdroje i wyspa Wolin
 • Domy wakacyjne na wyspie Wolin
 • Atrakcje w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!