Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Tanie kwatery Świnoujście

Tanie noclegi w Świnoujściu pozwolą ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, które możesz wydać na pyszne jedzenie, atrakcje oraz zwierzanie miasta. Zobacz jak wynająć tanie kwatery w Świnoujściu i co wziąć pod uwagę podczas planowania urlopu.

Aby znaleźć niedrogą kwaterę prywatną w Świnoujściu warto skorzystać z wyszukiwarki laguna-apartamenty.pl. Serwis umożliwia wygodny wybór kryteriów wyszukiwania ze względu na cenę, ilość potrzebnych miejsc noclegowych, miejsce parkingowe, akceptacja pobytu zwierząt czy wiek dzieci, z którymi podróżujemy.

Podróżując do Świnoujścia warto przejrzeć ofertę apartamentów, kwater prywatnych, noclegów oraz domków wczasowych. Miasto oferuje miejsca do spania zarówno przy promenadzie wzdłuż plaży, jak i w centrum miasta. Do wyboru są także kwatery na popularnej wyspie Wolin oraz Uznam.

Kwatery w Świnoujściu w centrum i przy promenadzie

W zależności od tego, czy do Świnoujścia wybierasz się samochodem czy też publicznym środkiem transportu warto zaplanować swoje wczasy z wyprzedzeniem. Wiele domów wczasowych nad morzem oferuje opcję z parkingiem na posesji. Dodatkowo znaczenie ma także odległość od centrum Świnoujścia – apartament wynajęty bliżej serca miasta pozwoli oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ do ważniejszych obiektów i atrakcji będziemy mogli dojść na piechotę.

Wczasy z psem w Świnoujściu

Planujesz wczasy z psem? Koniecznie sprawdź, czy dany obiekt noclegowy umożliwia pobyt z czworonogiem. Wiele kwater i willi wczasowych jest otwarta na pobyt zwierząt podczas wakacji ich gości. To zrozumiałe, że pies traktowany jest zazwyczaj jako pełnoprawny członek rodziny i wiele osób nie chce rozstawać się z ulubieńcem na czas wakacyjnego wyjazdu nad polskie morze. Warto odpowiednio wcześniej sprawdzić, czy dane miejsce noclegowe w Świnoujściu pobiera dodatkowe opłaty za pobyt psa. Serwis laguna-apartamenty.pl oferuje specjalny filtr wyszukiwania kwater w Świnoujściu i na wyspie Wolin, który pozwala znaleźć tylko miejsca akceptujące zwierzęta. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek na miejscu.
 • Urlop z psem na wyspie Wolin
 • Apartamenty Świnoujście Promenada
 • Tanie kwatery Świnoujście z parkingiem
 • Apartamenty Świnoujście Centrum
 • Tanie Kwatery Świnoujście
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!