Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Wakacje i urlop w Międzyzdrojach

Zażyj beztroskiego wypoczynku w Międzyzdrojach

Marzysz o złotych piaszczystych plażach? Jesteś w dobrym miejsciu! Męczy cię zgiełk miasta i pragniesz wypocząć na łonie natury? Woliński Park Narodowy powita cię z otwartymi ramionami! A może masz ochotę się na odrobinę luksusu? Wybierz najlepszy apartament w Międzyzdrojach! Poznaj miasto nazywane Perłą Bałtyku i znajdź nazwiska wszystkich polskich gwiazd ekranu, które odbiły swoje dłonie w Alei Gwiazd!

Międzyzdroje – wczasy obfitujące w atrakcje

Znamiennym jest, że pociągi dalekobieżne, które kończą swoją trasę w Świnoujściu, to właśnie w Międzyzdrojach pustoszeją. W sezonie letnim z budynku dworca kolejowego w Międzyzdrojach w kierunku Promenady i piaszczystej plaży wylewa się fala turystów spragnionych słońca i szumu bałtyckich fal. Kiedy przyjezdni rozgoszczą się już w Apartamentach Laguna albo dopiero na miejscu wybiorą noclegi w Międzyzdrojach niedaleko morza, z radością poznają nie tylko urzekająca plażę, ale też najważniejsze atrakcje tego znanego kurortu. Promenada, którą od piaszczystego wybrzeża oddziela malownicza wydma, to wspaniała trasa spacerowa i miejsce, w którym zasłuchać można się w szumiącej muzyce odgrywanej przez Bałtyk. Warto zawitać też na ponad 100-letnie molo Międzyzdroje. Konstrukcja z wejściem udekorowanym dwiema charakterystycznymi wieżyczkami prowadzi prawie 400 m w głąb morza. Molo jest zresztą jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Międzyzdrojów.

Pogoda i temperatura nie są nam straszne, czyli atrakcje na cały rok!

Podobnie jak w Świnoujściu, najpiękniejsza pogoda panuje tutaj w lipcu. Myli się za to ten, kto tylko latem szuka wypoczynku w nadbałtyckim mięscie! Noclegi w Międzyzdrojach zachęcają poza sezonem nie tylko do skorzystania z wyjątkowego leczniczego mikroklimatu, ale też solanek i kąpieli borowinowych. Na tym jednak nie koniec atrakcji czekających na turystów wiosną czy jesienią. Miłośnicy przyrody z radością wybiorą się do zagrody żubrów – pokazowego stanowiska, którym cieszy się Woliński Park Narodowy, które oddalone jest zaledwie o 1,5 km od centrum Międzyzdrojów. Eksponaty związane z przyrodą tej części Pomorza prezentuje również Muzeum Przyrodnicze, z którego do żubrów prowadzi dobrze oznaczona leśna ścieżka. Wynajmując apartamenty w Międzyzdrojach, nie musisz żegnać się z uciechami typowymi dla wielkiego miasta. W Gabinecie Figur Woskowych przyjrzysz się Charliemu Chaplinowi i poznasz Baracka Obamę, a wieczór spędzisz w kinie. Dla najmłodszych ciekawych wszystkiego, co ich otacza, ferie nad Bałtykiem okażą się prawdziwą przygodą w Międzyzdrojach! Kwatery prywatne w centrum uzdrowiska dzieli bowiem żabi skok od Oceanarium i Planetarium.

Zobacz Pomorze Zachodnie, jakiego jeszcze nie znałeś!

Atrakcje w Międzyzdrojach to nie jedyne co mają do zaoferowania wyspy na Pomorzu Zachodnim! Jeśli przyjechałeś na wakacje samochodem - doskonale! Nareszcie możesz poznać najciekawsze miejsca Pomorza Zachodniego… Razem z rodziną wybierz się do latarni morskiej w Świnoujściu, zobacz wyjątkowe Jezioro Turkusowe w Wapnicy i odwiedź Muzeum "Poligon V3"! Wejdźcie też na najwyższe wzniesienie na polskim wybrzeżu – Górę Gosań sięgającą 93 m n.p.m., uwielbianą przez turystów i traktowaną jako wspaniały punkt widokowy.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!