Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Wakacje i urlop w Świnoujściu

Wakacje w Świnoujściu

Zachwycić się Świnoujściem

To nie jest średniowieczne miasto. Jednak Świnoujście zachwyca nietypowym wyspiarskim położeniem oraz zabytkami XIX - wiecznych osiągnięć portowych. Przyciągnie fascynatów rybołóstwa, militariów, historii polskich portów i stoczni. A także tych, którzy chcą w spędzić czas wolny od pracy w luksusowej atmosferze, którą oferują np Apartamenty Świnoujście blisko morza. Cesarska Promenada i największy w Polsce Park Zdrojowy zachęcają do złożenia odwiedzin temu miastu.

Ułatwić sobie dojazd i zaplanować odpoczynek

Dojazd nad polskie morze dla wielu z nas kojarzy się z uciążliwą trasą. Można rozwiązać ten problem. Dla osób z województw zachodnich pomocne mogą być niemieckie drogi, jednak do Świnoujścia można dojechać także pociągiem lub wybrać się samolotem. Krótkie trasy lotnicze na terenie Polski stają się coraz bardziej popularne. Pogoda nad Morzem Bałtyckim bywa kapryśna, co do zasady lepsza w lipcu niż w sierpniu. Jeśli planujesz urlop, zwróć uwagę nie tylko na luksusowe apartamenty Swinoujście, lecz także na atrakcje, które zajmą twój czas w przypadku deszczu. Nawet jeśli dopisze słońce, temperatura w wietrzny dzień może nie być na tyle wysoka, by leżenie na plaży sprawiało przyjemność. Na szczęście oferta Świnoujścia to coś więcej niż tylko szerokie pasmo piasku.

Dla każdego coś dobrego

Wielu mężczyzn zainteresują portowe i wojenne zabytki w Świnoujściu. Liczne forty: Gerharda, Anioła i Zachodni, a także falochrony, są realnym świadectwem morskiej i obronnej historii Świnoujścia. Niektórych może zainteresuje fakt, że przy Forcie Anioła znajduje się kameralna galeria - winiarnia. Zadowoli tych, którzy chcą wrócić do wynajętego apartamentu na wieczór przy lampce wina. Oprócz szlaków pieszych i rowerowych, Świnoujście to także dobrze zachowane zabytki sakralne, w tym kościółek w Karsiborze z XVII wieku, czyli z czasów, gdy przebiegał tędy szlak handlowy. Natomiast na spacer można się wybrać nie tylko po urokliwym Parku Zdrojowym, zwłaszcza, gdy pogoda w Swinoujsciu dopisuje. Niedaleko zabudowań miejskich, gdzie jest Świnoujście i kwatery wczasowiczów, na wyspie Uznam znajduje się wzgórze Golm. Jest to najwyższe wzniesienie w tym rejonie. Widać z niego całe uzdrowisko oraz port. Dzięki zniesieniu granicy kuracjusze z Polski mogą bez problemu podziwiać ten widok - na Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz Świnoujście.

Znaleźć noclegi w Świnoujściu

Odpowiednia kwatera jest niejednokrotnie gwarantem udanego urlopu. Apartamenty Laguna, wśród których znajdziesz zarówno małe, jak i obszerne mieszkania na wynajem w czasie urlopu, to doskonały wybór noclegu.Wybierając nocleg Świnoujście z Apartamentami Laguna zyskasz dużo wyższą jakość wypoczynku niż w pensjonacie lub hotelu. Będziesz mógł cieszyć się urlopem w pełni, a Świnoujście i wczasy w tym mieście pozostawią miłe, niezatarte wspomnienie.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!