Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Świnoujście dla aktywnych – sport i rozrywka nad morzem

Świnoujście dla aktywnych – co robić w Świnoujściu i okolicach? Miłośnicy sportu i ruchu na świeżym powietrzy maja co najmniej 100 powodów, aby przyjechać do Świnoujścia i cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzy. Podpowiadamy, co Świnoujście i okolice oferują aktywnym turystom.

Okolice Świnoujścia to prawdziwa różnorodność przyrodnicza: poza spędzaniem czasu nad samym morzem warto wybrać się w okolice rozlewiska starej Świny otoczone lasami, jeziorkami i wysepki. Teren ten to także leśne szlaki, wzniesienia morenowe, rezerwaty przyrody oraz Woliński Park Narodowy. Z kolei miłośnicy rejsów po morzu mogą wybrać się na rejs katamaranem, wodolotem lub statkiem pirackim.

Apartamenty w Świnoujście i domy wczasowe na wyspie Wolin

Świnoujście położone jest na 3 dużych wyspach (Wolin, Uznam, Karsibór) oraz wielu mniejszych. Jeśli planujemy aktywny wypoczynek i zwiedzanie wszystkich najważniejszych regionów tej okolicy warto wynająć komfortowy dom wczasowy na wyspie Wolin lub niedrogą kwaterę prywatną w Świnoujściu. Z olei osoby, które planują większość czasu spędzać uprawiając sporty wodne lub pływając w morzu powinny rozejrzeć się na komfortowym apartamentem przy świnoujskiej promenadzie promenadzie – bulwarze biegnąc wzdłuż wybrzeża, z której jest blisko na plażę.

Aktywny wypoczynek - sport i rozrywka nad morzem

Okolice miasta zachwycają piękną i unikalną przyrodą, a także unikatowym ukształtowaniem terenu, które zachęca do pieszych wędrówek, rowerowych przejażdżek oraz próbowania swoich sił w sportach wodnych (kitesurfing, skimboard, żagle). Na miejscu można wypożyczyć kajaki, łódkę oraz rowery.

Jeśli samo Świnoujście to za mało warto wybrać się w rejs promem do Szwecji, na przykład od malowniczego Ystad. Warto zwiedzić np. zabytkowe drewniane budynki, kościół Maryi Panny ulokowany w centrum oraz gotycki kościół św. Piotra.

 • Plaża w Świnoujściu
 • Noclegi w Świnoujściu
 • Atrakcje Świnoujścia
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Lato w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!