Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Wakacje we dwoje w Świnoujściu

Świnoujście to piękne nadmorskie miasto oferujące komfortowe apartamenty dla dwojga. Jeżeli planujesz wakacje tylko we dwoje znajdziesz tu mnóstwo atrakcji i obiektów do zwiedzania. Świnoujście to wspaniały kurort, który z pewnością przypadnie do gustu każdej zakochanej parze.

Wynajem noclegów dla dwojga w Świnoujściu

Planując urlop we dwoje nad polskim morzem warto sprawdzić ofertę noclegów w serwisie Laguna Apartamenty Świnoujście. Można obejrzeć tu i porównać ofertę kilkuset obiektów, w tym tanie noclegi, niedrogie kwatery prywatne dla dwojga oraz komfortowe apartamenty do wynajęcia ulokowane w atrakcyjnych punktach miasta. Apartamenty Świnoujście przy promenadzie niedaleko morza lub w centrum pozwolą być blisko wszystkich atrakcji, które miasto oferuje dla zakochanych spragnionych morskiej kąpieli, romantycznych zachodów słońca i spacerów magicznym przedwojennym bulwarem.

Świnoujście dla pary – atrakcje i rozrywki

Świnoujście i okolice oferuje mnóstwo rozrywek dla dwojga. Można wybrać się np. do największej w Polsce latarni morskiej i ze szczytu podziwiać panoramę miasta. Pary lubiące aktywność zachęcany do wynajęcia rowerów i wybrania się na przejażdżkę jednym z polecanych przez miejscowych szlaków rowerowych. Poza plażowaniem i opalaniem się na szerokiej świnoujskiej plaży czas wolny można poświęcić na zwiedzenia tutejszych zabytków i obiektów turystycznych, na przykład pozostałości fortyfikacji, budynków XIX-wiecznej stoczni czy zabytkowej zabudowy miasta.

Świnoujście oferuje romantyczne rejsy do Skandynawii

Jako miasto nadmorskie Świnoujście oferuje wiele rejsów statkami wycieczkowymi, na przykład stylizowanym pirackim statkiem retro, wodolotem czy katamaranem. Oprócz tego dostępne są regularne połączenia promowe Szwecja-Świnoujście (z miastami Ysted i Trelleborg). W ciągu jednego-dwóch dni można zatem odbyć niedrogą podróż do Skandynawii. Kilkugodzinny rejs pozwala zapatrzeć się w otchłań Morza Bałtyckiego, a szwedzkie portowe miasteczka same s obie oferują wiele zabytków i rozrywek dla zakochanych.

 • Atrakcje Świnoujścia
 • Przeglądaj obiekty w Świnoujściu
 • Wakacje i urlop w Świnoujściu
 • Plaża w Świnoujściu
 • Zabytki w Świnoujściu
 • Jesteśmy członkiem:

  Akceptujemy:

  Visa Mastercard

  Współpraca z:

  Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
  RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
  RABAT 50 zł!