Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Woliński Park Narodowy

Kiedy natura wychodzi na przeciw turystom... Woliński Park Narodowy

Wczasy w Międzyzdrojach mogą być doskonałą okazją do świadomego obcowania z naturą. Wystarczy tylko rozejrzeć się uważnie dookoła, aby zauważyć, jak piękna i potężna jest przyroda otaczająca wybrzeża Zatoki Pomorskiej i wyspy Wolin. Trzeba tylko spakować plecak, znaleźć wygodny nocleg w Międzyzdrojach i wyruszać na spotkanie z naturą – atrakcje w Międzyzdrojach czekają na ciebie!

Czego strzeże bielik z herbu Wolińskiego Parku Narodowego?

Jeżeli masz ochotę połączyć odpoczynek z podglądaniem natury, to czas spędzony w Międzyzdrojach jest do tego doskonałą okazją. Bez względu na to, jaka zastanie cię pogoda w Międzyzdrojach, na każdym kroku możesz zobaczyć tętniącą życiem przyrodę. Woliński Park Narodowy strzeże bogactwa wyspy Wolin, którą porastają cenne lasy bukowe i zamieszkują różne gatunki zwierząt. Założony w 1960 roku park zapewnia florze i faunie miejsce do swobodnego egzystowania, jednocześnie oferując człowiekowi możliwość dyskretnego podglądania. Mali i duzi obserwatorzy mogą skorzystać np. z propozycji Przyrodniczego Muzeum w Międzyzdrojach, gdzie można zobaczyć bieliki, puchacze i bataliony. W zagrodzie żubrów znajdującej się niedaleko Międzyzdrojów podpatrzeć można natomiast te majestatyczne zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Przed wyjazdem zapoznaj się z propozycjami edukacyjnymi Wolińskiego Parku Narodowego, a może znajdziesz coś interesującego dla Ciebie i Twoich dzieci. Podczas spaceru nadmorską plażą warto zwrócić uwagę na klifowe wybrzeże, którego najwyższe wzgórze osiąga aż 93 m n.p.m oraz na wyjątkowy krajobraz delty rzeki Świny. Po dniu pełnym wrażeń zadbaj o wygodne miejsce do spania – apartamenty w Międzyzdrojach zapewnią ci pełen komfort.

Aktywny wypoczynek na łonie natury

Plaża w Międzyzdrojach przestała ci wystarczać? Wolny czas spędzany nad morzem warto wykorzystać na ruch połączony z podziwianiem urody wybrzeża, lasów i jezior Wolińskiego Parku Narodowego. Przygotowane dla odwiedzających szlaki turystyczne umożliwiają nie tylko obcowanie z nadbałtycką przyrodą, ale także zwiedzanie zabytków i muzeów. Dla bardziej aktywnych przeznaczone są trasy rowerowe lub wypożyczalnie sprzętów wodnych. Amatorzy wędkarstwa też znajdą tu odpowiednie miejsca do połowu ryb. Temperatura na zewnątrz nie będzie przeszkodą, bez względu na to, czy wybierzesz się w te malownicze okolice zimą czy latem. Woliński Park Narodowy daje bowiem możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu przez okrągły rok.

Międzyzdroje - noclegi

Jeżeli planujesz podczas pobytu nad morzem zażywać sporych dawek ruchu, zadbaj o wygodne noclegi w Międzyzdrojach. W wyborze najlepszej lokalizacji, z której będziesz mógł robić wypady do lasu lub nad wodę, pomogą Ci np. Apartamenty Laguna. Apartament w Międzyzdrojach zapewni Ci wygodne i szybkie dotarcie w najciekawsze miejsca, gdzie w ciszy i spokoju można oddawać się kontemplacji natury. Pełen relaks gwarantowany.

Więcej atrakcji w Międzyzdrojach

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!