Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

+48 91 311 11 12

Godziny pracy biura od 09:00 do 16:00

Kontakt:

+48 91 311 11 12

Apartamenty Laguna

Zima w Świnoujściu

Zima w Świnoujściu

Spędź niezapomnianą zimę nad morzem!

Ten, kto nad morze przyjeżdża tylko w szczycie sezonu, naprawdę nie wie, co traci. Mniejsza liczba turystów, niższa cena za nocleg w Świnoujściu, ale przede wszystkim wyjątkowej urody przyroda i łatwiejsze przyswajanie jodu przez organizm to argumenty przemawiające za tym, żeby nad Bałtyk przyjechać też zimą.

Uzdrowisko czynne przez cały rok

Kapryśna zimowa pogoda ani temperatura znacznie niższa niż latem nie są w stanie powstrzymać kuracjuszy z Polski i Niemiec przed zabiegami leczniczymi, którymi poddawać mogą się w Świnoujściu. Urok uzdrowiskowego miasteczka, który latem tętni życiem i gwarem tysięcy turystów, widać w pełni po sezonie. Apartamenty w Swinoujsciu, na przykład Apartamenty Laguna, wynajmują wtedy osoby, które chcą podreperować zdrowie, pooddychać dobroczynnym jodem, ale też pozwiedzać zatłoczone latem atrakcje i pospacerować gwarnymi w sezonie alejkami. Do Świnoujścia przyjeżdżają chętnie ludzie odczuwający dolegliwości reumatologiczne, kardiologiczne, neurologiczne, metaboliczne, dermatologiczne czy układu oddechowego.

Świnoujście kwatery prywatne idealne na ferie i dla złapania oddechu

Miasto znacznie spokojniejsze zimą niż latem to idealne miejsce na rodzinny odpoczynek. Majestatyczne morskie fale pozwalają nawet najmłodszym turystom złapać oddech od codzienności, a plaża Świnoujście napełnia energią i dobroczynnym jodem. Dorośli chętnie przyjeżdżają do tego uzdrowiska, aby zregenerować siły po codziennej gonitwie i stresach w pracy. W Świnoujściu można bowiem nie tylko oddawać się zabiegom leczniczym, ale też fizjoterapeutycznym, regenerującym, kosmetycznym i relaksującym.

Zimowe atrakcje, które trzeba zobaczyć

Wbrew powszechnej opinii zima wcale nie jest nad Bałtykiem martwym sezonem. Świnoujście kwatery cieszą się wówczas dużym powodzeniem szczególnie wśród osób starszych i rodzin z dziećmi. Oferta Świnoujścia o tej porze roku jest bardzo bogata. O ile tylko pogoda w Swinoujsciu i temperatura na to pozwolą, warto wybrać się na długi spacer plażą, po falochronach albo promenadą. Falochrony powstały na przełomie 2. i 3. dekady XIX wieku. Obiekty wzniesione z kamienia na polecenie władcy Prus były wówczas uznawane za cud techniki. Krótszy Falochron Zachodni z unikatową latarnią morską Stawa Młyny przetrwał bez przeróbek, a konstrukcję liczącego 1,4 km Falochronu Wschodniego trzeba było wzmocnić żelbetonem. Warto zobaczyć jeszcze XIX-wieczny zespół fortyfikacji - do dzisiaj w doskonałym stanie zachowały się 3 z 4 pruskich fortów: Gerharda, Anioła i Zachodni. Po trudach wędrówki odetchnąć można w Parku Zdrojowym założonym w XIX stuleciu albo patrząc na Bałtyk ze szczytu latarni morskiej. Miłośnicy zabytków sakralnych nie mogą ominąć średniowiecznego kościoła filialnego Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Więcej atrakcji w Świnoujściu

Jesteśmy członkiem:

Akceptujemy:

Visa Mastercard

Współpraca z:

Edomzil Atraveo Booking.com Home Away
RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł RABAT 50 zł
RABAT 50 zł!