O NAS

Ponad 10 lat doświadczenia w branży turystycznej

W branży turystycznej pracujemy już od ponad 10 lat. Zdobyliśmy wiedzę dotyczącą różnych jej aspektów, jak również zrealizowaliśmy na tym polu wiele projektów. Wewnętrzna potrzeba wykorzystania naszych doświadczeń oraz chęć zaprezentowania nowej jakości na rynku stały się źródłem powstania firmy Apartamenty Laguna.

Profesjonalnie zajmujemy się wynajmem apartamentów wakacyjnych w Świnoujściu, jak również mieszkań i domków letniskowych na wyspie Wolin.

Dlaczego akurat tutaj? Ponieważ stąd pochodzimy i tu od lat mieszkamy. Znajomość otoczenia pozwala nam dzielić się z naszymi Klientami - Gośćmi wynajmującymi apartamenty, jak również Właścicielami oferującymi swoje obiekty za naszym pośrednictwem - praktyczną wiedzą w tym zakresie.

Różnorodna oferta apartamentów w Świnoujściu i na wyspie Wolin.

W naszej całorocznej ofercie znajdziecie Państwo zarówno mieszkania położone blisko plaży, tuż przy świnoujskiej promenadzie oraz w centrum miasta, preferowane szczególnie na dłuższe pobyty przez Rodziny z dziećmi, ze względu na spokojne otoczenie osiedla.

Dla większych kilkunastoosobowych grup ceniących sobie pełną niezależność i oddalenie od miejskiego zgiełku, polecamy wolnostojące domki letniskowe na wyspie Wolin, znajdujące się zaledwie kilka kilometrów od morza w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Nie zapominamy również o naszych czworonożnych milusińskich i dlatego w większości naszych obiektów istnieje możliwość przyjazdu z psem lub kotem.

Wiedza o atrakcjach turystycznych w okolicy

Mamy świadomość, że wygodne zakwaterowanie to ważny, ale dopiero początek udanego urlopu. Dlatego też dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem również w zakresie atrakcji obu wysp.

Polecamy sprawdzone restauracje i służymy praktyczną poradą np. w zakresie możliwości wypożyczenia roweru, zaparkowania pojazdu czy zrobienia udanych zakupów. Przygotowane przez nas materiały dotyczące wynajętego apartamentu pomogą Państwu dojechać do wyznaczonego celu, a także przedstawią najistotniejsze informacje związane z pobytem.

Kompleksowa i rzetelna obsługa

W naszych relacjach z Gośćmi oraz Właścicielami obiektów kierujemy się przede wszystkim uczciwością, rzetelnym podejściem do tematu, szybkim w miarę możliwości kontaktem oraz wychodzeniem naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wypracowanych standardów.

Naszym celem jest nie tylko usługa wynajmu, ale przede wszystkim stworzenie Państwu kompleksowej obsługi przy zakwaterowaniu, do którego chętnie będziecie powracać bez względu na porę roku.

Nasz personel

Kamil Krzyżanowski
Dyrektor Sprzedaży
Marta Krzyżanowska
Dyrektor Zarządzający
Dorota Kolczyńska
Kierownik ds. Obsługi Klienta
Aneta Prokulska
Kierownik ds. Administracji
Karolina Klimas
Kierownik ds. Marketingu Internetowego
Justyna Kurek
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Karina Mateusiak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aleksander Sikora
Specjalista ds. Marketingu Internetowego

OPIEKA TECHNICZNO-PORZĄDKOWA

Z naszą ekipą techniczno-porządkową współpracujemy już wiele lat. Dzięki ścisłej współpracy z biurem i stałym śledzeniu potrzeb naszych gości gwarantujemy jakość obsługi na międzynarodowym poziomie. Zasłużony wypoczynek naszych gości jest naszym największym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony w Apartamentach Laguna był idealny.

Czy wiesz że...

Apartamenty Laguna w liczbach w 2016 roku.

10066

gości z 25 krajów

W roku 2016 odwiedziło nas 10066 gości z 25 krajów.

3210

rezerwacji

W 3210 rezerwacjach znalazło się również 3967 dzieci i 1203 zwierzaki - w tym 1 papuga, 3 kanarki, królik i złota rybka.

1700

butelek wina

Łącznie nasi goście zużyli 430 km papieru toaletowego, ponad 71 tysięcy słodkich firmowych krówek oraz 1700 butelek pysznych win napełnionych dla Laguny przez zaprzyjaźnioną winiarnię.

73%

deklaruje ponowną wizytę

73% gości zadeklarowało, że odwiedzi nas ponownie!

Oraz... 50 gości zostawiło u nas nieumyślnie 30 sztuk spodni, 35 par butów, 10 pluszaków, 12 suszarek do włosów, 15 kurtek, 4 zegarki i 6 pendrivów, dzięki czemu 42 razy odwiedziliśmy Pocztę, by nadać 50 paczuszek :)

Kontakt z Nami

Do Państwa dyspozycji pozostajemy w naszym biurze mieszczącym się w Świnoujściu przy ul. Jana z Kolna 8A/38

Obsługa klienta:
  • PL: +48 91 311 11 12
  • DE: +49 38378 699 109
  • rezerwacje@renters.pl
  • ul. Jana z Kolna 8A/38
  • 72-600 Świnoujście
  • Otwarte: Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Kontakt dla właścicieli apartamentów:
  • wlasciciele@renters.pl
  • Tel: +22 53 53 707
Jesteśmy częścią :