Chat with us, powered by LiveChat

O NAS

Ponad 18 lat doświadczenia w branży wynajmu krótkoterminowego

W branży wynajmu krótkoterminowego pracujemy już od ponad 18 lat. Zdobyliśmy wiedzę dotyczącą różnych jej aspektów, jak również zrealizowaliśmy na tym polu wiele projektów. Wewnętrzna potrzeba wykorzystania naszych doświadczeń oraz chęć zaprezentowania nowej jakości na rynku stały się źródłem powstania firmy Apartamenty Laguna.

Profesjonalnie zajmujemy się wynajmem apartamentów wakacyjnych w Świnoujściu, jak również mieszkań i domków letniskowych na wyspie Wolin.

Dlaczego akurat tutaj? Ponieważ stąd pochodzimy i tu od lat mieszkamy. Znajomość otoczenia pozwala nam dzielić się z naszymi Klientami - Gośćmi wynajmującymi apartamenty, jak również Właścicielami oferującymi swoje obiekty za naszym pośrednictwem - praktyczną wiedzą w tym zakresie.

Najwyższy standard obsługi gości

Nasz zespół ekspertów gwarantuje wyjątkowy wypoczynek w naszych komfortowych apartamentach do wynajęcia. Dbamy o każdego gościa, kładąc nacisk na szczegóły. Tworzymy domową atmosferę, dzięki której poczujesz się jak we własnym mieszkaniu.

W serwisie laguna-apartamenty.pl stawiamy na zadowolenie odwiedzających. Dlatego każde pomieszczenie jest precyzyjnie przygotowane, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Oferujemy luksusową pościel i ręczniki oraz dbamy o kompleksowe wyposażenie łazienek.


24/7

Obsługa klienta

Do dyspozycji Gości oddajemy telefon oraz czat, który automatycznie tłumaczy wiadomości na Państwa język.

100%

Bezpieczne płatności

Łatwe, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami UE.


Kompleksowa i rzetelna obsługa

W relacjach z naszymi Gośćmi stawiamy na otwartość i precyzję, gwarantując jednocześnie błyskawiczny kontakt. Jesteśmy tu dla Was, by dostosować się do Waszych potrzeb, jednocześnie oferując najwyższe standardy obsługi.

Nasza misja nie kończy się na wynajmie - dążymy do tego, aby zapewnić Państwu pełne wsparcie i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Wybierając nas, stawiacie na jakość i zaufanie!

Do Państwa dyspozycji pozostajemy w naszym biurze mieszczącym się w Świnoujściu przy ul. Jana z Kolna 8A/38

Obsługa klienta:
  • PL: +48 91 311 11 12
  • DE: +49 38378 699 109
  • rezerwacje@renters.pl
  • ul. Jana z Kolna 8A/38
  • 72-600 Świnoujście
  • Otwarte: Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Jesteśmy częścią :